اخبار بروجرداخبار لرستانویژه ها

دکتر بهرام دلفان: ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در بروجرد یک فرصت برای استان است/ رسانه ها به عنوان یک مطالبه جدی پیگیری کنند

روزهای بروجرد- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: براساس بدهکاری به افراد خاص نیامد‌ه‌ام، تا به حال شخصی خواسته نامعقولی از من نداشته است اما نمی‌شود درهای تعامل را بست.

بهرام دلفان در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره نقش نمایندگان استان و فشارهای سیاسی و حزبی در انتصاب مدیران افزود: علوم پزشکی یک حوزه‌ تخصصی است لذا انتخاب و انتصاب مدیران کار آسانی نیست از طرفی با شناختی که از نیروهای این دانشگاه دارم ممکن است مدیری بر حسب توانمندی در سمت خود ابقا شود.

به گزارش ایلنا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان این‌که احترام به نمایندگان واجب است، خاطر نشان کرد: تعامل با نمایندگان ضروری است و از پتانسیل آن‌ها در راستای رشد و توسعه این حوزه بایستی استفاده کرد.

وی با اشاره به این‌که خواسته‌های نابجای نمایندگان را نمی‌پذیرم و زیر بار حرف زور نمی‌روم، یادآور شد: این در حالی‌ است که تا به حال هیچ‌کدام از نمایندگان استان خواسته غیرمعقولی از من نداشته‌اند.

دلفان در ادامه با بیان این‌که درآمدها در بخش دولتی به مانند بخش خصوصی ، بالا نیست، تاکید کرد: اما با توجه به هزینه‌های بالای دندانپزشکی و جراحی قلب، دولت موظف است این هزینه‌ها را تقبل کند تا بیماران در مورد مسائل مالی دغدغه‌ای نداشته باشند.

وی در پایان، ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در بروجرد را یک فرصت دانست و گفت: راه‌اندازی دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان بروجرد نه تنها از اعتبارات لرستان نمی‌کاهد بلکه کمک حال استان خواهد بود، لذا از رسانه‌ها می‌خواهم این مساله را به عنوان یک مطالبه پی‌گیری کنند.

 

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close