اخبار بروجردویژه ها

شهرداری بروجرد نیز به ثبات رسید/ حکم رحیم جافری از سوی وزیر کشور صادر و ابلاغ شد

روزهای بروجرد- وزیر کشور حکم شهردار جدید بروجرد را ابلاغ کرد.

 رحیم جافری که در جلسه ۲۲ آذرماه شورای شهر بروجرد به عنوان شهردار بروجرد انتخاب شده بود پس از یک ماه و نیم حکم وی از سوی وزیر کشور صادر شد.

جافری پیش از این به مدت ۵ سال شهردار شهرضا در استان اصفهان بود که پس از انتخاب از سوی شورای شهر بروجرد از سمت خود در شهرضا استعفا داد.

شهرداری ایذه، باغملک در استان خوزستان، شهرداری الشتر و معاونت شهرداری و رئیس سازمان پارک ها و فضای سبز خرم آباد در استان لرستان، و شهرداری شهرضا در استان اصفهان از جمله سوابق اجرایی جافری است.

جافری شهردار نمونه کشور در حوزه فرهنگی و شهردار نمونه استان خوزستان نیز بوده است.

متن حکم وزیر کشور بدین شرح است:

جناب آقای رحیم جافری

“در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر بروجرد و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جنابعالی را به سمت شهردار بروجرد منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن عدالت در رسيدگي به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر گردد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسوولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد.”

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close