اخبار لرستان

یک میلیارد تومان برای خرید تجهیزات مدارس لرستان اختصاص پیدا کرد

 روزهای بروجرد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، از اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار برای خرید تجهیزات مدارس این استان خبر داد.

به گزارش مهر، رضا زینی وند در شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه با توجه به بررسی های صورت گرفته، وضعیت اعتباری ما در استان مطلوب نیست، اظهار داشت: در این راستا پیگیری های جدی را در سطح وزارت آموزش و پرورش داشته ایم.

وی با بیان اینکه در این راستا قول مساعد برای اختصاص اعتبار به طرح های ملی و خیری استان داده شد، عنوان کرد: نزدیک به ۵۲ پروژه ملی و خیری در استان داریم که بخشی از آنها ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، تصریح کرد: قول مساعد به ما داده شد که علاوه به اعتباراتی که تا کنون برای پروژه های ملی و خیری استان اختصاص پیدا کرده، امسال کل اعتبارات پروژه های نیمه تمام و دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی را تخصیص می یابد.

زینی وند با تاکید بر اینکه تنها استانی که در این زمینه مورد توجه قرار گرفته لرستان بوده است، افزود: نزدیک به ۷.۵ میلیارد تومان برای پروژه های دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی خیری و ملی استان اختصاص پیدا کرده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه همچنین برای مجتمع آموزشی و ورزشی، استثنایی نیز یک میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده است، افزود: همچنین ۱.۵ میلیارد تومان دیگر نیز برای خرید تجهیزات به ما داده شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، تاکید کرد: در این راستا رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین نوسازی مدارس پیگیری لازم را برای تحقق این میزان اعتبارات داشته باشند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close