اخبار بروجرد

مقصودی در تذکر شفاهی: تورم و گرانی در حال از بین بردن طبقه متوسط جامعه است

روزهای بروجرد– نماینده بروجرد در مجلس گفت: جامعه به دو گروه دارا و ندار، فرادستان و فرودستان تقسیم شده و طبقه متوسط جامعه به دلیل گرانی و تورم در حال از بین رفتن است.

به گزارش خانه ملت، فاطمه مقصودی در نشست علنی روز چهارشنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: ابتدا تاثر و تاسف خود را بابت رحلت بزرگمرد اخلاق و عرفان استاد فاطمی نیا که ضایعه ای سخت برای جامعه اسلامی است، ابراز می دارم.

نماینده بروجرد در مجلس یازدهم افزود: به دولت بابت عدم هماهنگی استانداران و فرماندارانش با نمایندگان مردم تذکر می دهم، چرا که متاسفانه علی رغم حمایت همه جانبه مجلس از دولت سیزدهم، هیچ هماهنگی میان استانداران و فرمانداران با نمایندگان مردم در برخی از مناطق وجود ندارد، حتی متاسفانه در برخی موارد به مدیران گفته شده خلاف نظر نمایندگان عمل کنند، در حالی که این مردم ولی نعمتان نظام الهی هستند و ما نمایندگان پل ارتباطی میان مردم با نظام و دولت هستیم.  

وی با بیان اینکه رتبه بندی معلمان زحمتکش جامعه تمام و کمال اجرایی شود، ادامه داد: صرفاً در این شرایط این قشر تاثیرگذار می تواند با انگیزه بیشتر خدمت کند.

این نماینده مجلس درباره وضعیت معیشتی مردم گفت: جامعه به دو گروه دارا و ندار، فرادستان و فرودستان تقسیم شده و طبقه متوسط جامعه از حال از بین رفتن به دلیل تورم و گرانی است. طبقه متوسطی که فرهنگ ساز بوده، مسافرت می رود، کتاب می خواند و می آموزد، اما بین این دو گروه در حال پرس شدن است. فرادستان روز به روز محافظه کار تر می شوند و پشت سنت و دین و شعارهای انقلابی قرار می گیرند و فرودستان بی پناه تر و تهیدست تر می شوند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close