اخبار لرستان

تردد در آزادراه خرم‌آباد – پل زال تا هفته آینده امکانپذیر نیست

روزهای بروجرد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: تردد در آزادراه خرم آباد – پل زال به دلیل حجم بالای تخریب بر اثر بارندگی های روز گذشته دست کم تا یک هفته آینده امکانپذیر نیست.

به گزارش ایرنا عباس شرفی در جمع خبرنگاران افزود: درپی بارش های شدید روز گذشته و ریزش کوه در آزادراه خرم آباد – پل زال این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی گفت: بارش شدید باران روز جمعه ۲۴ دی که در محدوده پاعلم پلدختر به ۱۳۵ میلیمتر رسید منجر به آبگرفتگی، ریزش کوه و تخریب کیلومتر ۹۰ آزادراه خرم آباد – پل زال شد.

وی با تاکید بر اینکه این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است، افزود: با توجه به شدت تخریب، برای بهسازی و برقراری تردد حداقل یک هفته زمان لازم است.

شرفی تصریح کرد: در این مدت محورهای جایگزین برای خودروهای سبک از جاده  خرم آباد – پلدختر ( این جاده نیز هم اکنون به دلیل تخریب بارش های روز گذشته مسدود است) و برای خودروهای سنگین، خرم آباد – کوهدشت – پلدختر- اندیمشک خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان اظهار داشت: عوامل آزادراه و راهداری از عصر روز گذشته در تلاش برای بازگشایی آزادراه خرم آباد – پل زال هستند تا هرچه سریعتر تردد را در آن برقرار کنند.

طول آزادراه خرم آباد – پل زال ۱۰۴ کیلومتر است.

 

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close