اخبار بروجردویژه ها

ترجیح مسائل شخصی بر مصلحت جمعی در شورای شهر بروجرد؟

روزهای بروجرد- چندماهی است که از آغاز بکار شورای شهر دوره ششم بروجرد می گذرد و اعضای این شورا جلسات متعدد و بازدیدهای زیادی با یکی از نمایندگان (عباس گودرزی) داشته اند به طوری که حتی بر خلاف مسئولیت های قانونی تعریف شده در محدوده شهر بروجرد برای شهرک سیلیس در اشترینان هم در حال برنامه ریزی و بازدید هستند!!

 این در حالی است که اعضای شورای شهر ششم بروجرد تاکنون حتی یک جلسه رسمی نیز با دیگر نماینده بروجرد (فاطمه مقصودی) علی رغم درخواست رسمی وی برگزار نکرده اند اتفاقی که نشان می دهد روندی تفرقه انگیز در شورای شهر بروجرد در حال شکل گیری است.

 فاطمه مقصودی به خاطر برخی مطالب عنوان شده از سوی رییس فعلی شورای شهر(محمد پاپی نژاد) در پیش از عضویت در شورا شکایتی ترتیب داده که در آستانه صدور حکم در دادگاه تجدیدنظر استان است و به نظر می رسد این عدم همکاری با نماینده بروجرد به همین خاطر باشد.

 شکایت مسئولان از یکدیگر چیز عجیبی نیست و دادگاه ها پر است از این نوع شکایات، اما آیا این روند باید موجب تفرقه و ضربه زدن به ظرفیت های محدود شهر برای پیشرفت و توسعه شود؟

در این بین رفتار دیگر اعضای شورای شهر هم قابل انتقاد است حالا که رییس شورای شهر با نماینده بروجرد دعوای حقوقی در دادگاه دارد چرا اجازه می دهند این ماجرا به کل شورای شهر تعمیم پیدا کند؟ آیا فکر نمی کنند ممکن است از این انفعال به مسلوب الاراده بودن آنها تعبیر شود؟

 

 

تگ ها

مقالات مشابه

3 thoughts on “ترجیح مسائل شخصی بر مصلحت جمعی در شورای شهر بروجرد؟”

 1. به نظر من برای حل این مشکل، شورا یک جلسه در خصوص قانع کردن رییس شورا و تذکر به او برای بر قراری جلسه با نماینده مجلس بر قرار ، و اگر ایشان دو باره پا فشاری کرد شورا بجد دنبال رییس جدید برای شورا باشد و آقای پاپی نژاد هم آن موقع مختار است که در جلسات شورا با نماینده شرکت کند یا نکند.

 2. برای حل این مشکل ، همه اعضای شورا خواهان برگزاری جلسه با نماینده مجلس شوند اگردو باره رییس مخالفت کرد شورا سریع به انتخاب رئیس جدید دست بزنند و رییس قدیم هم خود مخیر است که در جلسات با نماینده مجلس باشد یا نباشد .

 3. بسم الله الرحمن الرحیم
  با سلام و احترام

  علی رغم میل باطنی پس از گذشت چند ماه از انتخابات شورای اسلامی شهر ، شاهد اقداماتی بودیم که دقیقا برخلاف وعده های داده شده دوستان قبل انتخابات شهر بود‌.
  واقعا چه عواملی باعث می شود که بعضی دوستان برخلاف صحبت های خود عمل میکنن؟؟؟
  آیا مطالبه گری و نقد مسئولین (خاص) آن هم با شیوه ی خلاف اخلاق وبدور از انصاف و تقوا هدفی جز جمع آوری رای برای ورود به شورا بود؟
  آیه این رفتار بدور از اخلاق و عوام فریبانه چیزی جز از بین بردن محبوبیت نسبی شما و شناخت ببشتر مردم از شخصیت واقعی شما نخواهد شد؟؟؟

  امیدوارم این عزیزان نسبت به وعده ها و عملکرد صد در صد خلاف آن اول در پیشگاه خداوند و بعد پیشگاه مردم داشته باشند.

  ودر آخر عاجزانه خواهشمندم با توجه به عملکرد درخشان خود دیگرمسئولین را نقد نفرمایید که خود قبل از هرکس نیاز است پاسخگوی وعده های دروغ و اعمال فریبکارانه خود باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close