اخبار لرستان

وصول سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان معوقات بانکی در لرستان

روزهای بروجرد- مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان میزان معوقات وصولی بانک ها در بخش اجرای اسناد رسمی را حدود سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش ایرنا “علی اکبر باقری” به رسانه ها اعلام کرد: میزان وصول معوقات بانک ها در لرستان در بهمن ماه نیز نسبت به ماه گذشته ۶۵ درصد رشد داشته است.

وی اظهار داشت: در این راستا در شهرستان خرم آباد در بهمن ماه گذشته چهار میلیارد تومان، در الیگودرز سه میلیارد تومان، در سلسله بیش از یک میلیارد تومان، در بروجرد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، در کوهدشت ۷۰۰ میلیون تومان و در دورود ۵۰۰ میلیون تومان وصول شده است.

وی ادامه داد: وصول معوقات بانک ها در بهمن ماه گذشته در پلدختر نسبت به ماه گذشته رشد ۶۰ درصد رشد داشته است و ۳۰۰ میلیون تومان در این مدت وصول شده  و همچنین در بهمن ماه در دلفان نیز ۳۰۰ میلیون تومان وصول شده که نسبت به ماه گذشته ۲۵۹ درصد رشد داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان در خصوص وصول مطالبات معوق بانکی در استان بیان کرد: سال گذشته یک هزار و ۴۱ میلیارد ریال وصول معوقات بانکی داشتیم که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۷ که ۶۶۵ میلیارد ریال بوده ۶۰ درصد افزایش وصول مطالبات بانکی ثبت شده است.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close