اخبار بروجرد

فاطمه مقصودی: پیگیری برای تسریع در بهره‌برداری از سد «آبسرده» در دستور کار است

روزهای بروجرد- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل و بهره برداری سد «آبسرده» بروجرد یکی از برنامه‌های اصلی در چشم انداز چهارساله پیش رو است.

به گزارش مهر، فاطمه مقصودی در نشست با اصحاب رسانه شهرستان بروجرد با اشاره وظایف یک مدیر و انجام مسئولیت‌ها به نحو احسن اظهار داشت: برای پیشبرد برخی امور در شهرستان به زمان نیاز داریم و باید تلاش کنیم با هدف گذاری و برنامه ریزی بتوانیم به مقصد برسیم.

وی افزود: طی چهار سال نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم عقب ماندگی‌های چندین سال گذشته را جبران کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی فعالان فضای مجازی درست عمل نمی‌کنند، ادامه داد: بروجرد اسیر خیلی از مسائل شده است و می‌طلبد خبرنگاران در تمامی حوزه‌ها ورود پیدا کنند و عملکرد نمایندگان مجلس را رصد و اطلاع رسانی کنند.

مقصودی گفت: تعامل بین نمایندگان مجلس و خبرنگاران شهر باید دو طرفه باشد تا بتوانند با شفاف سازی درست به مردم امید بدهند و مطالبات را پیگیری کنند.

وی تاکید کرد: به طور کلی در طی مسیر ممکن است سنگ اندازی هایی وجود داشته باشد لیکن اهل حاشیه سازی ها نیستم و هرگز به حاشیه نخواهم رفت.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قول می‌دهم پای وزیران و مدیران ارشد را به بروجرد باز کنم تا خبرنگاران و مردم موضوعات مختلف شهر را مطالبه کنند.

مقصودی با تاکید بر راه اندازی مجدد عملیات اجرایی سد آبسرده بروجرد، افزود: اگر این سد تا ۵ سال آینده تکمیل نشود بروجرد با کمبود شدید آب شرب مواجه خواهد بود.

وی یادآور شد: یکی از برنامه‌های چشم انداز چهار ساله کاری پیش رو راه اندازی سد آبسرده بروجرد است و برای این کار آنقدر پیگیری خواهم کرد تا به هدفم برسم.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close