اخبار بروجرد

اصلاح ۴ نقطه حادثه خیز در جاده‌های بروجرد

روزهای بروجرد- فرمانده پلیس راه بروجرد گفت: ۱۱ نقطه حادثه خیز در جاده‌های شهرستان شناسایی شده است که تاکنون چهار نقطه آن اصلاح شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ عبدالرحمان حقیقی گفت: این نقاط حادثه خیز با همکاری راهداری شهرستان اصلاح شده و هفت نقطه باقی مانده که طبق اولویت اصلاح می‌شوند.

وی نقص علائم را مهمترین مشکل در محور‌های شهرستان برشمرد و گفت: در برخی از محور‌های شهرستان بروجرد نقص علائم رانندگی وجود دارد که با نصب علائم می‌توان از بروز برخی حوادث و تصادفات پیشگیری کرد.

سرهنگ حقیقی اضافه کرد: در محور آبسرده با توجه به وضعیت جاده نیاز به گاردریل و خط کشی است و همچنین در محور اشترینان به سمت نهاوند، در مقطع هشت کیلومتری نیاز به احداث لاین جداگانه است که به کندی صورت می‌گیرد و با توجه به تصادفات و واژگونی که در این مسیر وجود دارد ضروری است تا عملیات آن تسریع یابد.

فرمانده پلیس راه بروجرد اظهار داشت: در برخی از محور‌های روستایی به دلیل ایمن نبودن جاده، ممکن است بر اثر تصادف خودرو به پرتگاه سقوط کند که نیاز است ایمن سازی صورت گیرد.

وی بیان کرد: در محور بروجرد اشترینان به دلیل جدانبودن لاین رفت و برگشت، در صورت بروز حادثه خودرو به لاین مخالف رفته و سبب شاخ به شاخ شدن با خودرو‌های دیگر می‌شود که جداکردن این محور با گاردریل ضروری است که در برخی از قسمت‌های این جاده گاردریل قرار داده شده است، اما نیاز است که سراسر مسیر جدا شود.

سرهنگ حقیقی با اشاره به فعالیت پلیس راه در فصل تابستان گفت: در فصل تابستان مسافرات‌ها بیشتر می‌شود که برای پوشش محور‌ها برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

فرمانده پلیس راه بروجرد اضافه کرد: در برخی از راه‌های روستایی که بیشترین تصادفات را دارند، گشتی برگزار می‌شود و با استفاده از خودرو‌های کمکی تلاش می‌شود تا تصادف در این مسیر‌ها کاهش یابد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close