اخبار بروجرد

بروجردی: هجمه ها علیه مجلس سیاسی کاری است

روزهای بروجرد- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با دفاع از اقدامات تاثیرگذار مجلس در حوزه اقتصادی تاکید کرد هجمه های علیه مجلس سیاسی کاری است.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به هجمه هایی که علیه عملکرد مجلس دهم صورت می گیرد، گفت: برای حل مشکلات مردم در مجلس اقدامات متعددی صورت گرفت، در این راستا کمیسیون و فراکسیون تخصصی تشکیل شد و همه اقدامات لازم برای حمایت از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در امرو رونق تولید که شعار سال گذشته بود، در دستور کار مجلس قرار گرفت.

نماینده مردم بروجرد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد:  دکتر لاریجانی به عنوان رئیس یکی از قوا پیوسته پیگیر جلسه با وزرای اقتصادی، کارآفرینان کشور، پیگیری مشکلات تولید کنندگان و بازدید از واحد های مهم صنعتی کشور بود.

وی تاکید کرد: یکی از دغدغه های مهم مجلس دهم مسائل اقتصادی و تولید بود، از آنجایی که امسال سال جهت تولید است انتظار می رود ادامه راه توجه به تولید را مجلس یازدهمی ها طی کنند و شاهد شکوفایی باشیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بحران کرونا بر اقتصاد جهان تاثیر منفی بر جای گذاشته است، اظهار داشت: این بحران کشورهای توسعه یافته اروپایی و آمریکا را به چالش کشید، آنها در تهیه نیاز اولیه مردم و پزشکی درمانده شده اند، در این میان جمهوری اسلامی ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری، حضور گسترده مردم، همکاری جدی و ورود نیروهای مسلح به دستور فرمانده کل قوا و به کار گیری همه امکانات دولتی از این تجربه سخت سرافراز بیرون آمد.

بروجردی با اشاره به تحریم های سختی که علیه ایران وضع شده است، بیان داشت: با وجود اینکه تحریم های آمریکا روز به روز گسترده می شود، اما مکرشان به خودشان برگشت، ایران با وجود همه تحریم ها در تولیدات راهبردی از جمله پرتاب ماهواره نور موفق شد و این حرکت مهم غرور آفرین را به نتیجه رساند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی با تاکید بر اینکه هجمه های علیه مجلس سیاسی کاری است، گفت: به دلیل رقابت های گسترده، این هجمه ها سیاسی، فضا سازی و جو سازی سیاسی است، با توجه به اینکه بیشترین هجمه های علیه رئیس مجلس بود و ایشان دیگر در مجلس یازدهم حضور ندارند، امیدواریم مجلس یازدهمی ها بدون حاشیه به کار بپردازند و کارنامه خوبی از خود به جا بگذارند.

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “بروجردی: هجمه ها علیه مجلس سیاسی کاری است”

  1. سلام آقای بروجردی چرا فکری ب حاله ما مستاجرا نمیکنی ؟ چرا این همه کرایه خونه گرون شده،زنان بی سرپرست چطوری خرج خونه رو بدن یا کرایه خونه رو بدن این چ وضعه خواهشن فکری ب حاله مستاجرا کنید،با این وضعیت کرونا چطوری جا ب جایی کنیم،حداقل ب طور خودکار ی سال تمدید کنید خونه ها رو ولی کرایه خونه رو بالا نبرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close