اخبار بروجرداخبار لرستان

کاهش ۶۱ درصدی تردد در جاده‌های لرستان/ محورهای بروجرد-اراک و بروجرد-ملایر پر رفت و آمدترین جاده های استان

روزهای بروجرد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: تردد خودروها در هفتم فروردین ماه امسال در جاده‌های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۱ درصد کاهش یافت.

عباس شرفی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: براساس گزارش ترددشمار خودرو در هفتم فروردین ماه امسال ۲۵ هزار و ۷۸۰ دستگاه وسیله نقلیه خروجی در محورهای استان تردد داشته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۱ درصد کاهش نشان می دهد.

وی افزود: همچنین تعداد ۲۵ هزارو ۲۴۹ وسیله نقلیه ورودی در محورهای استان تردد داشته که نسب به مدت مشابه سال گذشته ۶۱ درصد کاهش نشان می دهد.

شرفی بیان کرد: بیشترین تردد در جاده بروجرد – اراک با پنج هزار و ۲۳۶، اراک – بروجرد با چهار هزار و ۸۷۵ و ملایر – بروجرد با سه هزار و ۶۶۳ وسیله نقلیه می‌باشد.

وی اضافه کرد: کمترین تردد در محورهای خمین – الیگودرز با ۹۶۸، اصفهان-الیگودرز یکهزار و ۱۴۲، الیگودرز-اصفهان یکهزار و ۳۰۹ وسیله نقلیه بوده است.

وی گفت: ساعات اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ عصر بوده است.

وی ادامه داد: این آمار نشان می دهد که اکثر مردم به توصیه ها درخصوص پرهیز از سفرهای غیرضروری به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توجه دارند اما باز هم تاکید می کنیم هموطنان از سفر پرهیز و در خانه بمانند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان تصریح کرد: نوروز امسال متفاوت از سال های قبل است و از مردم می خواهیم این شرایط را درک کنند.

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close