اخبار بروجردویژه ها

اعتراض نماینده بروجرد به میزان اعتبارات شهرداری‎های بروجرد

روزهای بروجرد- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس به میزان اعتبارات شهرداری‎های شهرستان بروجرد اعتراض کرد.
به گزارش ایسنا، عباس گودرزی در جمع خبرنگاران، ضمن اعتراض شدید به تخصیص اندک اعتبارات مربوط به سیل اخیر(مبلغ ۱ میلیارد تومان) به تعداد کمی از دهیاری‎های شهرستان و اختصاص مبلغ ناچیزی به شهرداری‎های بروجرد و اشترینان، خسارات وارده ناشی از سیل اخیر به زیرساخت‎های بروجرد و اشترینان و مخصوصا به روستاهای شهرستان بروجرد را بسیار گسترده‎تر عنوان کرد.
وی اظهار کرد: اینکه سازمان دهیاری‎ها و شهرداری‎های کشور بدون در نظر گرفتن حجم وسیع خسارات واراده به شهرستان بروجرد در سیل اخیر، مبلغ ناچیزی را بین ۱۵ دهیاری توزیع کند و شهرداری‎های بروجرد و اشترینان و ‌همچنین ونایی، جهان آباد و سایر مناطق  روستاهای بروجرد و اشترینان از اعتبارات اصلی بی‎بهره بمانند، نشان از درک‌ نادرست مسئولان ذیربط از خسارات وارده و توزیع ناعادلانه منابع دارد.
این نماینده مجلس قصور رخ داده را متوجه مسئولان دخیل در توزیع منابع و اعتبارات ملی دانست و افزود: مبالغ واریز شده برای این ۱۵ دهیاری خوب بوده ولی کافی نیست.
وی بیان کرد: روستاهای زیادی مستحق اخذ کمک مالی در بروجرد و اشترینان هستند و این موضوع موجب اعتراض به حق شدید دهیاران و شوراهای روستاهای بروجرد و اشترینان شده است و ضرورت دارد که با اختصاص مبالغ بیشتر، رضایت همه روستاها فراهم شود.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان خاطرنشان کرد: درصورت عدم تخصیص اعتبار کافی از سوی وزارت کشور به شهرداری‎ها و روستاهای حوزه انتخابیه از تمام ظرفیت نمایندگی خود جهت پیگیری این موضوع استفاده خواهم کرد.
تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “اعتراض نماینده بروجرد به میزان اعتبارات شهرداری‎های بروجرد”

  1. شما خودت با جدایی اشنرینان داری آب به آسیاب دشمن می ریزی برای رای اوردن دوباره به تجزیه بروجرد راضی شدی این ژست های دلسوزی ظاهری واقعا حال بهم زنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close