ورزش

ارزشمندترین جایزه فردی یک ایرانی در فوتبال اروپا

روزهای بروجرد- سایت انگلیسی به درخشش سردار آزمون در لیگ اروپا اشاره کرد و نوشت حالا ولورهمپتون می‌تواند تشخیص دهد چه بازیکنی را از دست داده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از HITC، تعریف و تمجیدها از سردار آزمون بعد از درخشش در زنیت هم‌چنان ادامه دارد. این بازیکن ایرانی در بازی برگشت یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا توانست با زدن دو گل و ثبت یک پاس گل به عنوان بهترین بازیکن زمین و هم‌چنین بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا انتخاب شود.

سایت انگلیسی به درخشش سردار آزمون اشاره رد و نوشت: این خرید ۱۲ میلیون یورویی در بازی برابر فنرباغچه یک تنه درخشید و زمینه صعود تیمش را به مرحله بعد فراهم کرد و باعث حذف تیم فنرباغچه از لیگ اروپا شد.ولورهمپتون یکی از تیم‌هایی بود که به شدت خواستار جذب آزمون بود ولی نتوانست این بازیکن را به خدمت بگیرد و حالا متوجه شده است بازیکنی که به دنبال او بودند چه ارزش‌هایی دارد و چه ستاره‌ای را از دست دادند.

انتخاب سردار آزمون به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا ارزشمندترین جایزه و افتخاری است که یک فوتبالیست ایرانی در رقابت‌های اروپایی به دست می‌آورد. هر چند سال گذشته نیز علیرضا جهانبخش آقای گل لیگ هلند شد ولی انتخاب به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ اروپا در بین تمامی تیم‌های بزرگ حاضر در این رقابت‌ها قطعاً ارزشمندترین جایزه فردی یک فوتبالیست ایرانی است.

در قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مشخص شد زنیت با سردار آزمون باید برابر ویارئال اسپانیا قرار گیرد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close