اخبار بروجرد

امام جمعه بروجرد: گرانی‌های افسار گسیخته‌ موجب نارضایتی مردم شده است

روزهای بروجرد- امام جمعه بروجرد گفت: مسوولان باید با نظارت بر بازار به گرانی‌های افسار گسیخته‌ای که موجت نارضایتی مردم شده است، پایان دهند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سید علی حسینی عصر امروز در آیین افتتاح خوابگاه دانشجویی دانشگاه آیت‌الله بروجردی این شهرستان اظهار کرد: اختلاف قیمت‌های موجود در بازار موجب آزار مردم شده و باید بر امور نظارت شود.

وی عنوان کرد: در حالی که برخی از مردم کشور در سختی زندگی کرده و روزگار می‌گذرانند، سزاوار نیست برخی مسؤولان حقوق‌های نجومی دریافت کنند.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر لزوم ایجاد شرایطی برای ملاقات حضوری مردم و مسؤولان و آشنایی با مشکلات آن‌ها از نزدیک افزود: اگر مردم نتوانند مدیر اداره‌ای را  برای در میان گذاشتن مشکلات خود ملاقات کنند، آن مدیر مناسب میز و منصب نیست.

حسینی خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان که برای اداره کشور نیازمند مدیریت جهادی هستیم، مدیران باید به این مهم توجه داشته و با تلاش مضاعف و بدون وقفه به مسائل سر و سامان داده و مشکلات را حل کنند.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مثبت صورت گرفته در دهه فجر امسال در شهرستان بروجرد حضور مسؤولان در مساجد و ملاقات حضوری مردم و در میان گذاشتن مشکلات خود با این مدیران است.

امام جمعه بروجرد اظهار کرد: این رویه باید ادامه یافته و بستری برای ملاقات‌های چهره به چهره مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی با اقشار مردم فراهم شود.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close