اخبار لرستان

سرقت ۱۰ تن ریل راه‌آهن در دورود؛ سارقان دستگیر شدند

روزهای بروجرد- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دورود از دستگیری سارقان سرقت ۱۰ تن ریل راه آهن وتوقیف محموله قاچاق کالا به ارزش ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ نبی الله قاسمی در گفت‌و گو با تسنیم با اشاره به سرقت ریل راه آهن توسط سارقان اظهار داشت: در پی وصول خبری مبنی بر دپوی انبار مسروقه ادوات ریلی در اطراف شهرستان دورود، این موضوع به جد در دستور کار قرار گرفت و عوامل این فرماندهی با استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی و با هماهنگی قضایی به محل عازم شدند.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰هزار کیلو آهن آلات و ادوات ریلی مسروقه در یک انبار اطراف شهرستان دورود کشف و ضبط شد افزود:در این رابطه ۲ نفر دستگیر و تحویل محاکم قضایی شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دورود در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با کشف کالای قاچاق در این شهرستان نیز عنوان کرد: در راستای طرح تشدید، مقابله با قاچاق کالا و ارز و ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم، عوامل این فرماندهی ۴ دستگاه خودرو حامل بار قاچاق را توقیف و در بازرسی از خودروهای مذکور مقادیر قابل توجهی اموال که به صورت قاچاق حمل می‌شدند،کشف کردند.

وی عنوان کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده محموله کالای قاچاق بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهرستان دورود برآورد شده و در این راستا ضمن تشکیل پرونده راننده خودرو به همراه کالاهای مکشوفه جهت طی مراحل قانونی تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close