اخبار بروجرد

شهردار بروجرد: مشکلات شهر با همکاری فرا بخشی برطرف می شود

روزهای بروجرد- شهردار بروجرد با اشاره به اینکه مدیریت شهری کارآمد در پیشرفت و توسعه همه جانبه موثر است، گفت: مشکلات شهر بروجرد با نگاه کلان، هماهنگی و همکاری فرا بخشی برطرف می شود.

به گزارش ایرنا امیر جاوید پور در همایش شهرداران در سالن زرینکوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد اظهار داشت: شهرداری و مدیریت شهری برای فعالیت و آغاز حرکت نیازمند عزم و همکاری شورای شهر است.

وی افزود: زیبا سازی شهری و توسعه و پیشرفت موجب می شود تا شهروندان با انگیزه و روحیه بهتری در شهر زندگی کنند.
شهردار بروجرد بیان کرد: بازرسی های محسوس و نامحسوسی از سطح شهر بروجرد انجام شده که نشان دهنده وجود ظرفیت ها و پتانسیل های خاص برای رونق صنعت گردشگری و توریسم است.

جاوید پور اضافه کرد: همه مشکلات موجود در شهرداری بروجرد مربوط به گذشته نیست بلکه نیروهای غیرمتخصص و وضعیت مالی نا مطلوب شهرداری ها در این مهم تاثیر گذار است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهرسیاسگذاران کلان شهرداری بروجرد هستند، ادامه داد: ایجاد تحول عظیم در شهر بروجرد نیازمند همدلی و وحدت جمعی و ارائه طرح ها و برنامه ریزی همه جانبه است.

شهردار بروجرد گفت: شورای شهر باید برنامه ها و راهکارهای لازم برای توسعه وپیشرفت مبلمان شهری بروجرد تهیه و وپس از تصویب برای اجرا به شهرداری ارائه کند.

جاوید پور با تاکید براینکه نباید بدنه شهرداری دچار سستی شود، افزود: باید از افراد متخصص و با ظرفیت و همچنین نیروهای کارآمد و توانمند در سیستم مدیریت شهری استفاده شود تا خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه نمایند.

وی اظهارداشت: هر سازمان اگر حرکت خوب و منسجم بخواهد باید نیروهای آن تعلق سازمانی داشته باشند و از حاشیه سازی پرهیز کنند.
شهردار بروجرد بر مسئولیت محور بودن تاکید کرد و ادامه داد: در بخش های مختلف به ویژه امور زیربنایی ترافیک برای مردم می توان با کمترین هزینه اقدامات و اصلاحات مورد درخواست شهروندان را ایجاد کرد.

جاوید پور اضافه کرد: یک هزارو ۴۰۰ تن قیر رایگان تهیه شده و به زودی فاز دوم آسفالت سطح شهر انجام می شود و با توجه به شرایط موجود ۲ سال زمان برای رسیدن به شرایط عادی نیاز است.

وی بیان کرد: با توجه به حجم کارسازمان فضای سبز باید از واحد زیباسازی تفکیک شود.
جاوید پوراضافه کرد: با تامین ۱۵ میلیارد ریال اعتبار و مصوب آن از سوی شورا به زودی وسایل بازی برای پارک ها و نورافشانی آنها انجام می شود.

وی تاکید کرد: نباید انگیزه خدمت از نیروهای شهرداری گرفته زیرا در خدمت رسانی به شهروندان اختلال ایجاد می شود.

مقالات مشابه

1 thought on “شهردار بروجرد: مشکلات شهر با همکاری فرا بخشی برطرف می شود”

  1. حرفهای قشنگ می زنی به دلم امید می تابد اما در عمل خبری نیست که نیست….. با ۹ماه حقوق معوقه چه برنامه ای دارید؟؟ چرا هیات رییسه شورای شهر جلسه برگزار نمی کند؟ شاید واگذاری پست و مقام سخت است؟؟ شورا در سالی که گذشت. عملکرد خوبی نداشته است……

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close