اخبار بروجرد

عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است/ بروجرد تنها در حد تعابیر مورد تحسین قرار گرفته است

روزهای بروجرد- نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است، گفت: بروجرد تنها در حد تعابیر و واژه‌ها مورد تحسین قرار گرفته است.

عباس گودرزی در گفت‌و گو با خانه ملت درباره وضعیت گردشگری بروجرد، گفت: استحضار دارید که همگان  از شهر بروجرد به عنوان شهر مفاخر، علما و شهدا یاد می‌کنند اما این حوزه انتخابیه در دولت‌های مختلف مورد بی مهری  مسئولان چه در سطح ملی و چه در مرکز استان قرار گرفته است.

نماینده مردم بروجرد درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه، مرکز استان لرستان در دولت‌های مختلف حمایت لازم  را  از بروجرد  در سال‌های گذشته  در دستور کار قرار ندادند و این در حالی است که اعتبار اختصاص یافته به بروجرد متوازن با توزیع اعتبار در شهرستانهای همجوار نیست.

گودرزی افزود: ما دورانی را در بروجرد پشت سرگذاشته ایم که دارای  منابع آبی بیهنه  در شرایطی  بودیم  که بستر توسعه صنعت و پیشرفت در بروجرد  مهیا  بود اما متاسفانه حمایت‌ها  در تراز  ظرفیت‌های بروجرد لحاظ نشده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس تصریح کرد: ما در زمانی که با معضل کمبودآب، ذخایر ومنابع مالی و اعتباری روبرو نبوده‌ایم  متاسفانه بسیاری از فرصت‌های اقتصادی را از دست دادیم.

وی افزود: از وزرای بهداشت و درمان و راه وشهرسازی که در  سال ۹۵ و ۹۶ مجددانه و سخاوتمندانه مشکلات بیمارستان آیت الله بروجردی را  پیگیری کردند تا بیمارستان مذکور ۲۰تیرماه ۹۷ به بهره برداری رسید کمال تشکر را دارم اما  باید به این نکته  اشاره کرد که ما در ابتدا  مسیر قرار داریم و از  همین رو یکی  دیگر از  خواسته جدی مردم بروجرد این است که ما  صاحب دانشکده پزشکی شویم  تا بتوان  نیازهای دانشجویان  را در این ارتباط پاسخ داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است یادآور شد: بروجرد تنها  در حد تعابیر و واژه‌ها مورد تحسین قرار گرفته است.

تگ ها

مقالات مشابه

2 thoughts on “عدم حضور در مرکز لرستان گناه بروجرد است/ بروجرد تنها در حد تعابیر مورد تحسین قرار گرفته است”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close