اخبار بروجرد

اختصاص اعتبار برای حذف نقطه حادثه‌خیز مقابل پادگان مهندسی بروجرد

روزهای بروجرد- فرماندار ویژه بروجرد از اختصاص ۳ میلیارد ریال اعتبار برای حذف نقطه حادثه‌خیز دوربرگردان مقابل پادگان مهندسی این شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر، رضا آریایی در جمع خبرنگاران گفت: جلسه بررسی حذف نقطه حادثه خیز دور برگردان مقابل پادگان مهندس بروجرد با حضور فرماندهان ارشد نظامی پادگان مهندسی و معاون مدیرکل و مدیریت راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و شهرستان در محل پادگان مهندسی برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد که اجرای پروژه زیرگذر به صورت مشارکتی بین راهداری، ارتش و تامین بخشی از اعتبار مورد نیاز توسط فرمانداری به مرحله اجرا درآید.

فرماندار ویژه بروجرد خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد که فرمانداری مبلغ ۳ میلیارد ریال برای شروع عملیات اجرایی پروژه در سالجاری را تامین اعتبار کرده و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به تهیه طرح، نقشه و تامین امکانات مورد نیاز برای اجرای پروژه اقدام و پادگان مهندسی بروجرد نیز  همه ادوات و ماشین آلات لازم را برای اجرای پروژه تامین کند.

آریایی خاطرنشان کرد: در سنوات گذشته در این نقطه حادثه خیز بارها شاهد تصادفات رانندگی بوده ایم که جان باختن تعدادی از نیروهای نظامی پادگان مهندسی بروجرد را به همراه داشته است و یکی از نقاط حادثه خیز و بحرانی محور ارتباطی بروجرد به خرم آباد محسوب می شود.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close