اخبار بروجردویژه ها

تشکر نماینده بروجرد از سازمان برنامه و بودجه بخاطر تعیین تکلیف راه آهن دورود- بروجرد- ملایر

روزهای بروجرد- نماینده مردم بروجرد در مجلس از سازمان برنامه و بودجه به دلیل تعیین تکلیف راه آهن درود- بروجرد- ملایر تشکر کرد. 

به گزارش فارس، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود رد صحن علنی با بیان اینکه معرفی سپاه به عنوان تروریست هدیه ای از طرف آمریکا به نتانیاهو بود، اما این لقمه گلوگیر خواهد شد، گفت: حرکت امروز نمایندگان مجلس نشان از جایگاه سپاه در میان مردم و مقبول بودن آن ها دارد و البته خونی جدید در رگ های انقلاب تزریق شد. 

وی افزود: رئیس مجلس و معاون اول رئیس جمهور و چند تن از وزرا در پی سیل اخیر به استان لرستان آمدند اما مردم مطالباتی در حوزه سدسازی دارند لذا باید جلسه ای مجزا توسط رئیس مجلس، معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو با هدف دنبال کردن این مطالبات برگزار شود.

نماینده بروجرد در مجلس تصریح کرد: تکمیل سد آبسرده و گله رود جزء مطالبات جدی مردم استان لرستان است که باید رقم قابل توجهی برای تکمیل آن ها اختصاص داده شود. سد کُلان جزء حوزه آبریز بروجرد است اما در شهرستان ملایر احداث شده و به دلیل سوءاستفاده از بی توجهی مسئولان حقآبه کشاورزان بروجرد تخصیص داده نمی شود لذا باید حقآبه کشاورزان محتاج آب تخصیص داده شود.

گودرزی همچنین از سازمان برنامه و بودجه به دلیل تصویب ماده ۲۳ قدردانی کرد و گفت: تصویب این ماده سبب شد تکلیف راه آهن درود- بروجرد- ملایر مشخص شود.

تگ ها

مقالات مشابه

2 thoughts on “تشکر نماینده بروجرد از سازمان برنامه و بودجه بخاطر تعیین تکلیف راه آهن دورود- بروجرد- ملایر”

  1. نماینده محترم دقت کنند که سد کلان در اراضی استان لرستان و شهرستان بروجرد قرار گرفته است و باید مشخص شود چگونه از استان همدان آمده اند و در یک استان دیگر بدون اطلاع و هماهنگی سد زده اند. آیا الان بروجرد اجازه دارد در منطقه زالیان که چسبیده به بروجرد است اما از نظر اداری بخشی از استان مرکزی است همین کار را انجام دهد؟

  2. بازهم انتخابات و باز هم وعده های نخ نما شده جناب گودرزی اگر در طول ۳ سال نمایندگیتون در هر سال راه آهن ۱۵ تا ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت یکی دو سال دیگه راه اهن به بروجرد می رسید نه اینکه بازم وعده سرخرمن که ای مردم انشاالله سال ۹۹ بودجه مستقل می گیره امیدوار باشید !!!خخخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close