اخبار ایرانورزش

حذف نود و عادل از برترین‌های تلویزیون! / اختلاف عمیق فردوسی پور و فروغی

روزهای بروجرد- اختلافات عمیق عادل فردوسی‌پور با علی فروغی رئیس شبکه سوم سیما حالا به شکلی جدید برای تمام مردم ایران قابل مشاهده است. بعد از فرازوفرود‌های ماه‌های اخیر، همچون محدودیت‌های جدید فردوسی‌پور در تلویزیون، تعطیلی کوتاه برنامه نود و سپس بازگشت با شرایط ویژه و فعالیت طبق دستورالعملی که به فردوسی‌پور از سوی مدیران ارشد ابلاغ می‌شود، حالا مردم به شکلی دیگر در جریان اختلافات قرار گرفته‌اند. برای مسابقات جام‌ملت‌های آسیا که اجرای ویژه‌برنامه به محمدحسین میثاقی داده شد و خبری از فردوسی‌پور نبود.

به گزارش شهروند، علی فروغی مدیرجوان شبکه سه، اما در تازه‌ترین اقدام خود در تصمیمی جنجالی تصمیم گرفته که نام مجریان ورزشی را از لیست شبکه سوم سیما برای ارسال به دبیرخانه پنجمین جشنواره جام‌جم که مربوط به انتخاب بهترین‌های صداوسیماست، حذف کند.

مسئولان برگزاری جشن اعلام کرده‌اند معرفی نامزد‌ها در بخش‌های مختلف هر شبکه برعهده مسئولان آن شبکه است و به همین ترتیب اگر می‌بینیم که نام هیچ‌کدام از برنامه‌ها و مجریان ورزشی در لیست نامزد‌های شبکه سوم سیما جایی ندارد، باید منتشر شفاف‌سازی از سوی علی فروغی و سایر مدیران این شبکه باشیم. البته فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی با فوتبال ١٢٠ در شبکه ورزش شانس برنده‌شدن در این جشنواره را دارند، منتهی اتفاق حیرت‌انگیز درباره لیست نامزد‌های شبکه سه حذف عادل فردوسی‌پور و برنامه نود برخلاف سال‌های گذشته است.

البته مدیران شبکه سوم سیما تاکنون هیچ شفاف‌سازی قانع‌کننده‌ای درباره این اتفاق نداشته‌اند، اما قطعا از ابتدا می‌دانستند که چنین تصمیمی با واکنش مردم و رسانه‌ها و به ایجاد چنین جوی منجر خواهد شد. به همین ترتیب آن‌ها برای حذف مجریان و برنامه‌های ورزشی قطعا جوابی در آستین خود نگه داشته‌اند و در زمان مناسب آن را ارایه خواهند داد. جالب این‌که به جز برنامه نود، برنامه‌های دیگر مثل فوتبال برتر و گزارش ورزشی هم جایی در میان نامزد‌ها ندارند؛ با وجود این‌که با مجریان دیگری روی آنتن می‌روند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close