اخبار بروجرد

امام جمعه بروجرد: پیشرفت های ملت ایران با ایستادگی و مقاومت به دست آمده است

روزهای بروجرد- امام جمعه بروجرد گفت: استکبار ستیزی، مقاومت و ایستادگی مقابل ظلم و ستم رمز پیروزی و پیشرفت ملت ایران است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی حسینی روز یکشنبه در راهپیمایی ۱۳ آبان بروجرد اظهارداشت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مبارز خط امام (ره) از خاطرات شیرین روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

وی افزود: کشتار دانش آموزان و دانشجویان شرکت کننده درتظاهرات مسالمت آمیز علیه طاغوت، تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه نیز از جمله خاطرات تلخی است که از روز ۱۳ آبان ماه برای ما به یادگار ماند.

امام جمعه بروجرد بیان کرد: در قرآن کریم آمده که به کفار اعتماد نکرده و به دشمن محبت نکنیم زیرا دشمنان ازهرشرایطی برای ضربه زدن به اسلام، انقلاب و نظام استفاده می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به اینکه باید مراقب توطئه های دشمنان باشیم، اضافه کرد: دشمنان تا زمانی که ما تسلیم آنها نشویم دست از سر ما بر نمی دارند.

وی ادامه داد: دشمنان می خواهند عزت و اقتدار را از ما بگیرند و تا زمانی که ملت ایران راه پیشرفت و اقتدار را در پیش دارد دشمنی خواهند کرد.

امام جمعه بروجرد گفت: دشمنان از دست ملت ایران عصبانی هستند زیرا انقلاب اسلامی ایران دست دشمنان را از منافع ایران و منطقه کوتاه کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی اظهارداشت: شعارمرگ آمریکا نباید فراموش شود زیرا این شعار را قرآن به ما آموزش داده است.

وی بیان کرد: دشمنان در فضای مجازی به دنبال سم پاشی علیه انقلاب هستند و باید درهرشرایطی مراقب دشمنان باشیم و به فرموده رهبری زمانی می توانیم با آمریکا مذاکره کنیم که دست از تجاوز و سلطه گری بردارد.

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close