اخبار بروجرداخبار سیاسیاخبار لرستانویژه ها

هنر نمایندگان بی هنر!

روزهای بروجرد- در استانی زندگی می کنیم که نمایندگانش بجای حل مشکلات مردم تمام هم و غم شان این است که عزل و نصب ها را مدیریت کنند! و البته اصل “تفکیک قوا” هم در این استان یک شوخی بی مزه است.(اقلیتی از نمایندگان استان را باید از این سهم خواهی مبرا دانست…)

تفاوت نمی‌کند نماینده کدام شهر باشی و تغییر مدیریتی در کدام اداره کوچک و بزرگی اتفاق افتاده باشد اگر در اصطلاح “به دلت نباشد” می‌توانی در روز اول مهر به دنبال کودتا در آموزش و پرورش باشی یا مدیر قبلی را تحریک کنی که چرا قبول کردی کنار بروی و فردا سر پستت حاضر شو و با قلدری کلید اتاق را پس نده! یا آنچنان برای یک انتصاب بر مدیر کل فشار وارد کنی که استعفایش را به وزیر تقدیم کند!

اینجا لرستان است یکی از فقیرترین استان های کشور با کم ترین درآمد سرانه اما بهرحال مشکلات بزرگتری هم وجود دارد مثل تغییر مدیر یک مدرسه و یا رئیس فلان اداره…

✍ پ.ن:

دکتر امین بهاروند مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان در اعتراض به دخالت ها در انتخاب سرپرست درمان شهرستان کوهدشت استعفا داد.

تغییرات مدیران برخی نواحی آموزش و پرورش استان و عدم تمکین برخی از مدیران معزول که به تحریک “برخی” انجام شد آموزش و پرورش استان را دچار حاشیه کرد…

و این داستان در سایه ضعف مدیریت عالی استان همچنان ادامه خواهد داشت…

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close