اخبار بروجرداخبار لرستانویژه ها

وقفه در فرآیند ساخت و تکمیل پروژه‌های راهبردی لرستان

روزهای بروجرد- استاندار لرستان با اشاره به وقفه در فرآیند ساخت و تکمیل پروژه‌های راهبردی استان از جمله «معشوره»، راه آهن و … از پیگیری برای تامین اعتبارات این طرح در نهاد ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش مهر، فرهاد زیویار در گفت و گو با رسانه‌ها با اشاره به برگزاری جلسه‌ای به منظور بررسی وضعیت پروژه‌های در دست احداث لرستان در نهاد ریاست جمهوری گفت: جلسه امروز طبق برنامه ریزی و با هماهنگی‌های صورت گرفته در نهاد ریاست جمهوری، با هدف پیگیری برای تأمین اعتبار مورد نیاز تکمیل پروژه‌های در دست احداث استان برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان، اظهار داشت: با توجه به وقفه در فرآیند ساخت و تکمیل چند پروژه راهبردی استان مانند سد «معشوره»، سد «تاج امیر» و راه آهن لرستان گزارشی از آخرین وضعیت و اهمیت بهره برداری از این پروژه‌ها و همچنین تأثیر آنها در وضعیت استان به معاون اجرایی رئیس جمهور ارائه شد.

استاندار لرستان ادامه داد: در این گزارش پروژه‌هایی به معاون اجرایی رئیس‌جمهور معرفی شد که ضمن رعایت اولویت بندی، با تکمیل هر کدام از آنها چند شهرستان و یا حتی تمام استان از آن منتفع خواهند شد.

زیویار یادآور شد: پس از بررسی هر کدام از طرح‌های معرفی شده به تفکیک مقرر شد اعتبار مورد نیاز این پروژه‌ها با هدف تسریع در احداث آنها تأمین و در اختیار استان قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به تاکید رئیس جمهور مبنی بر رفع محرومیت از چهره استان و همچنین خدمات رسانی به مردم، از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها برای پیگیری تأمین اعتبار پروژه‌های راکد مانده استان و همچنین جلب مشارکت بخش خصوصی در این راستا استفاده خواهد شد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close