اخبار بروجرد

امام جمعه بروجرد: شهید صارمی افتخار بزرگی برای ایران اسلامی است

روزهای بروجرد– امام جمعه بروجرد گفت: شهید “محمود صارمی ” خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که ۱۷ مرداد سال ۷۷ در مزارشریف افغانستان به شهادت رسید افتخار بزرگی برای ایران اسلامی است.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام  سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: شهید صارمی خبرنگاری شجاع و متعهد بود که در راستای رسالت سنگینی که بر دوش داشت، مظلومانه در راه انجام وظیفه به شهادت رسید.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار به همه اصحاب رسانه افزود: انتظار می رود خبرنگاران مسائل و  مشکلات را به دقت و درستی رصد و به بهترین نحو ممکن منعکس کنند.

وی ضمن تاکید بر اصل روحیه امانت داری در انعکاس اخبار افزود: خبرنگاران  رسالت بزرگی در عرصه اطلاع رسانی بر عهده دارند که باید اخبار را به خوبی منتقل کنند و همواره بر اساس مصلحت نظام و مردم گام بردارند.

خطیب جمعه بروجرد گفت: انتظار می رود خبرنگاران با توجه به اینکه در جریان همه امور، کمبودها و مشکلات هستند برای تسریع در رفع مشکلات طرح و راهکار مناسب ارائه دهند .

حجت الاسلام حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایام سوگواری سیدالشهدا از عزاداران حسینی خواست با رعایت نظم و پرهیز از ایجاد آلودگی صوتی در ساعت های غیر معمول، بر شور و شعور این عزاداری ها بیفزایند و مداحان و مبلغان دینی نیز در راستای  پیوند بین عاشورا و انقلاب اسلامی سخنرانی‌ و مداحی کنند.

وی همچنین از سازمان آب و فاضلاب بروجرد و لرستان خواست در راستای تقویت شبکه آب شرب بروجرد در ایام تابستان چاره ای بیندیشند تا ضمن صرفه‌جویی در مصرف، از  افت فشار آب جلوگیری شود.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close