اخبار بروجردویژه ها

تذکر نماینده بروجرد به کار خلاف قانون سازمان برنامه و بودجه: مگر می شود مبلغ تخصیص داده شده به راه آهن بروجرد را بازگرداند؟

روزهای بروجرد- نماینده بروجرد در مجلس از سازمان برنامه و بودجه خواست تا زمین های تخصیص داده شده برای تکمیل راه آهن بروجرد- ملایر را که برخلاف قانون برگردانده است، مجدد برای تکمیل این پروژه بازگرداند.

 

به گزارش خانه ملت، فاطمه مقصودی در نشست علنی روز سه شنبه ۲۱ دی ماه مجلس شورای اسلامی به عنوان اولین نماینده زن در تاریخ استان لرستان در تذکری به رئیس سازمان برنامه و بودجه و خطاب به وکلای ملت، قوای مجریه و قضائیه و آحاد ملت گفت: راه حل توسعه کشور و آرامش و آسایش در برقراری و توازن عدالت است، در این راستا راه آهن را باید از منظر توسعه پایدار نگاه کرد، چرا که حمل و نقل ریلی از جمله بخش های زیربنایی اقتصاد است.

نماینده بروجرد ادامه داد: مردم بروجرد و اشترینان که پیوسته سپر بلای انقلاب بوده اند، با برخورداری از منابع آب سرشار، ظرفیت های معدنی گوناگون و متنوع در نقطه ثقل کریدور شمال به جنوب کشور و استعدادهای فوق العاده در بخش کشاورزی و دامپروری و بهره مندی از ظرفیت های گردشگری و ده ها ظرفیت دیگر باید اینگونه در آتش محرومیت بسوزند؟

وی خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: مگر می شود مبلغ تخصیص داده شده را بازگرداند، مردم شهرستان بروجرد سال هاست در انتظار بودجه راه آهن و رسیدن به زیرساخت توسعه هستند، شما با کدام اجازه و چگونه تخصیص زمین های تملک شده در مسیر حرکت راه آهن بروجرد به ملایر را بازگرداندید؟ این اقدام خلاف قانون، مصلحت و پیشرفت منطقه محروم شهرستان بروجرد است.

مقصودی تاکید کرد: بنده به عنوان نماینده مردم اندیشه و عدالت به شما تذکر می دهم هر چه سریعتر مبلغ برگرداننده را به جایگاه محل تخصیص مصرف قبلی خود برگردانید، چرا که اگر این مهم محقق نشود، ظلم مضاعف و توهین به مردم مومن و صبور بروجرد و شهر آیت الله العظمی بروجردی است.

فاطمه مقصودی در پایان به وزیر صمت، دستور رئیس جمهور مبنی بر رفع مشکل شرکت خودروسازی شهرستان بروجرد را متذکر شد.

 

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “تذکر نماینده بروجرد به کار خلاف قانون سازمان برنامه و بودجه: مگر می شود مبلغ تخصیص داده شده به راه آهن بروجرد را بازگرداند؟”

  1. این حرف را وقتی رئیس جمهور آمد لرستانمی گفتید و قتی که وزیر راه نام راه آهن بروجرد را سانسور کرد و آقای گودرزی لب به اعتراض گشود و شما لبخند می زدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close