اخبار بروجردحوادث

نیروی انتظامی بروجرد: انتشار فیلم قتل دختر ۲۴ساله در بروجرد صحت ندارد

روزهای بروجرد- سرپرست فرماندهی انتظامی بروجرد گفت: باند چهار نفره سارقان دوچرخه در یک عملیات غافلگیرانه شناسایی و دستگیر شدند.

 سرهنگ نصرت اله گراوند در گفت و گو با ایرنا افزود: درپی شکایت های متعدد شهروندان مبنی بر سرقت دوچرخه بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: باتوجه به بررسی های انجام شده مشخص شد سارقان پس ازسرقت تعدادی دوچرخه آنها را در سایت دیوار و با سندجعلی درشهرستان های همجواربه فروش رسانده اند.

سرپرست فرمانده انتظامی بروجرد بیان کرد: ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان ضمن شناسایی وهماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری چهار نفر از سارقان درمخفیگاهشان شدند.

سرهنگ گراوند اضافه کرد: متمهان در تحقیقات اولیه به جرم خود معترف و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی ضمن هشداربه هنجارشکنان خاطرنشان کرد: شهروندان در تعامل و همکاری با پلیس هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. 

انتشار فیلم قتل دختر ۲۴ساله در بروجرد صحت ندارد

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی بروجرد گفت: انتشار فیلم قتل دختر ۲۴ ساله در فضای مجازی صحت ندارد و شایعه ای بیش نیست.

سرهنگ محمد ساکی افزود: پیرو تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قتل دختری ۲۴ ساله، بدینوسیله به اطلاع عموم شهروندان می رساند که فیلم منتشر شده به هبچ وجه صحت نداشته و این موضوع سقوط از ارتفاع بوده و فقط شایعه ای در جهت جریحه دار نمودن اذهان عمومی می باشد که متاسفانه حدود ۲ ماه پیش در شهرستان اتفاق افتاده بود.

وی اظهار داشت: بر همین اساس نیروی انتظامی ضمن تسلیت مجدد به خانواده معزز آن مرحوم، متعهد به برخورد قاطع با ناشران اکاذیب در فضای مجازی بوده و از شهروندان درخواست می نماید که به اینگونه فیلم ها توجهی ننموده و اخبار صحیح را از منابع معتبر از جمله رسانه های معتبر و خبرگزاری پلیس دریافت نمایند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close