اخبار بروجرد

عباس گودرزی: برخی از تک فرزندی به سگ فرزندی روی آورده‌اند

روزهای بروجرد- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه در گذشته برای کاهش و تحدید نسل تمامی ظرفیت‌های کشور را به کار گرفتند، گفت: اما امروزه که حتی رهبر معظم انقلاب از این سیاست‌ها انتقاد و بر ضرورت اصلاح رویه غلط گذشته تاکید می‌کنند از تمامی ظرفیت‌های کشور استفاده نمی‌شود و نه تنها سیاست تحدید نسل دنبال می‌شود.

به گزارش «نماینده» عباس گودرزی با بیان اینکه برای تغییر در سبک زندگی ابتدا باید نظام باورها و اعتقادات جوامع را دستخوش تغییر داد و رفتار مردم متناسب با این موضوع تغییر خواهد کرد، گفت: امروز نظام سلطه و دنیای غرب به طور کامل برعکس عمل می‌کنند و به جای اینکه نظام اعتقادات جامعه را هدف قرار دهند و بر اساس آن افکار عمومی را دستخوش تغییر و تحول و پس از آن بتوانند رفتار جامعه و مردم را کنترل مدیریت کنند با تغییر سبک زندگی رفتار مردم را تغییر و باورها را برهم می‌زنند.

وی ادامه داد: دشمنان به گونه ای امروز متوجه شده اند که حریف اعتقادات مردم ایران نمی‌شوند زیرا ملت ایران عاشق امام حسین ( ع ) هستند و نمی‌توانند حرارت و محبتی که در قلبشان هست را بگیرند بنابراین سعی می کنند در ابتدا سبک زندگی را عوض کنند.

نماینده بروجرد با ابراز تاسف از اینکه سگ‌گردانی در کشور در حال تبدیل به هنجار است، تصریح کرد: وقتی این حیوان نجس وارد زندگی و به عنوان فرزند تلقی شد و افراد حسی که به فرزند خود می‌توانند داشته باشند به سگ پیدا می‌کنند به تدریج حلال و حرام و احکام شرعی از زندگی حذف و اعتقادات دستخوش تغییر و تحول می‌شود و به طور قطع کسی که وارد این سبک زندگی شد در ارادتش نسبت به باورها و اعتقادات دینی تغییراتی ایجاد خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به سیاست‌های کاهش جمعیت و شعار دو بچه کافی است، گفت: روزگاری کسانی پی به اصل موضوع نبرده بودند و با برنامه ریزی و صرف تمامی امکانات کشور می‌خواستند طی ۱۰ سال به چشم انداز ۶ به ۴ برسند اما طی دو سال رسیدند و شیر آن را نبستند و همین روند را تداوم دادند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه در گذشته برای کاهش و تحدید نسل تمامی ظرفیت‌های کشور را به کار گرفتند، تصریح کرد: اما امروزه که حتی رهبر معظم انقلاب از این سیاست‌ها انتقاد و بر ضرورت اصلاح رویه غلط گذشته تاکید می‌کنند از تمامی ظرفیت‌های کشور استفاده نمی‌شود و نه تنها سیاست تحدید نسل دنبال می‌شود بلکه متاسفانه برخی از تک فرزندی به سگ فرزندی روی آورده‌اند.

وی یادآور شد: در این رابطه نیاز است خبرنگاران و اصحاب رسانه با تولید محتوا و فرهنگ‌سازی مناسب توطئه دشمن نسبت به مخدوش کردن فرهنگ بزرگ ایرانی – اسلامی را خنثی کنند.

 

 

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “عباس گودرزی: برخی از تک فرزندی به سگ فرزندی روی آورده‌اند”

  1. بی خیال بابا. شهر ما مشکلات بزرگتر از سگ فرزندی داره. نمونش بافت فرسوده و دست فروش ها.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close