اخبار لرستان

واکسیناسیون ۸۹ درصد افراد بالای ۸۰ سال علیه کرونا در لرستان

روزهای بروجرد- دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان از واکسیناسیون ۸۹ درصد افراد بالای ۸۰ سال در استان خبر داد و گفت: همچنین تاکنون ۶۷ درصد افراد بین ۷۵ تا ۷۹ سال نیز علیه بیماری کرونا واکسینه شده‌اند.

مریم کوشکی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به ورود بیش از ۱۰۹ هزار دوز واکسن کرونا به لرستان، اظهار کرد: از این تعداد، ۱۰۱ هزار و ۴۷۸ دوز واکسن تزریق شده است.

وی خاطرنشان کرد: در نوبت نخست ۸۵ هزار و ۴۱۰ دوز از واکسن کرونا به جامعه هدف تزریق شد، ضمن اینکه این میزان واکسن تزریقی در نوبت دوم ۱۶ هزار و ۶۸ دوز بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان از واکسیناسیون ۸۹ درصد افراد بالای ۸۰ سال در استان خبر و ادامه داد: همچنین تاکنون ۶۷ درصد افراد بین ۷۵ تا ۷۹ سال نیز علیه بیماری کرونا واکسینه شده‌اند.

کوشکی بیان داشت: تاکنون ۵۶ درصد افراد بین ۷۰ تا ۷۴ سال در استان واکسینه شده‌اند، ضمن اینکه در هر مرحله واکسیناسیون افراد جامانده از رده‌های سنی بالا نیز انجام می‌شود.

وی، روند ابتلا به کرونا در استان را کاهشی خواند و افزود: با این وجود از شهروندان درخواست می‌شود از برگزاری هرگونه دورهمی خودداری کرده و در صورت حضور در تجمع، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حتما از ماسک استفاده کنند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close