اخبار بروجردویژه ها

دادستان بروجرد: شعبه ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی در بروجرد تشکیل شد

روزهای بروجرد- دادستان عمومی و انقلاب بروجرد گفت: شعبه ویژه در دادسرا و دادگستری شهرستان برای رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی تشکیل شد.

مهدی محمدی در گفت و گو با ایرنا افزود: تخلفات انتخاباتی در شورای پیشگیری از جرایم انتخاباتی رصد می‌شود و چند پرونده نیز تشکیل شده که در حال بررسی و رسیدگی است.

وی با اشاره به اینکه روال برگزاری انتخابات در حال انجام است، بیان کرد: جرایم انتخاباتی به صورت هفتگی در شورای پیشگیری از جرایم انتخاباتی به ریاست رییس دادگستری به عنوان رییس شورای پیشگیری از جرایم انتخاباتی بررسی می شود.

دادستان عمومی و انقلاب بروجرد اضافه کرد: به داوطلبان روسای ستادهای تبلیغاتی و هواداران آنها توصیه می‌شود در فرایند انتخابات خود را ملزم به اجرای قانون بدانند و از مقررات مربوطه تخطی نکنند.

وی اظهار داشت: در برگزاری فرایند انتخابات ماموریت هایی برای دستگاه قضایی در چارچوب قوانین در نظر گرفته شده است، جلوگیری از وقوع جرم، رسیدگی به تخلفات انتخاباتی همچنین پاسخگویی به استعلام های داوطلبان انتخابات از جمله این موضوعات است.

وی ادامه داد: رمز موفقیت، سربلندی، قدرت، استحکام و اقتدار ما در حضور باشکوه و حداکثری مردم در انتخابات است و این امر با رضایتمندی آحاد جامعه محقق خواهد شد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر، دومین میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close