اخبار بروجرد

رد صلاحیت گسترده در هیئت اجرایی ‌انتخابات شورای شهر بروجرد

روزهای بروجرد- شنیده ها حاکی از رد صلاحیت تمامی کاندیداهای طیف حامی دولت و همچنین اصلاح طلبان در هیئت اجرایی شورای شهر بروجرد است.

اعضای هیئت اجرایی به پیشنهاد فرماندار به تعداد ۳۰ نفر معرفی و آنها بین خود رای گیری و ۹ نفر را انتخاب می کنند.

 از بین ۹ نفر هیئت اجرایی که از سوی فرماندار بروجرد معرفی شده ۵ نفر عضو شورای اصولگرایان بروجرد هستند که در جلسه ۹۹/۱۲/۲۲ در مسجد ولیعصر(عج) به عنوان شورای مرکزی این جریان سیاسی انتخاب شدند و حالا همین افراد قرار است در مورد صلاحیت رقبای سیاسی خود نظر بدهند! و البته طبق روال شورای مرکزی اصولگرایان همچنین قرار است اینان لیستی هم برای انتخابات شورای شهر به مردم معرفی کنند!!

 بهرحال نحوه چینش اعضای هیئت اجرایی از سوی نماینده دولت در بروجرد (فرماندار) این شبهه را بوجود آورده که چرا همه حامیان دولت و همچنین اصلاح طلبان به طور بی سابقه ای رد صلاحیت شده‌اند؟

 اینکه تعدادی از اعضای شورای اجرایی انتخابات که اصل اول در کار آنها اعتماد و بی طرفی است از اعضای شورای یک حزب و جریان سیاسی باشند نکته ای است که باید فرماندار بروجرد بدان پاسخ دهد.

 

تگ ها

مقالات مشابه

2 thoughts on “رد صلاحیت گسترده در هیئت اجرایی ‌انتخابات شورای شهر بروجرد”

  1. هرکس را به بهانه ای رد کرده اند از افراد دعوت می کنند خودشان انصراف دهند در این دوره که کمپین نه به رای دادن راه افتاده این اقدامات دقیقا همسو با این کمپین است واقعا خسته نباشید ….خدا کمکتان کند ….

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close