اخبار بروجرد

۱۳۰ تن برنج تنظیم بازار در بروجرد توزیع می‌شود

روزهای بروجرد- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد گفت:۱۳۰ تن برنج تنظیم بازار هفته آینده در شهرستان بروجرد توزیع می‌شود.

حمید آزاد بخت در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: در بحث نوسانات تنظیم بازار و کمبود هرگونه کالای روز، اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بروجرد وارد عمل شد تا تنظیم بازار را به ویژه در روزهای پایانی سال برای رفاه حال همشهریان به عهده بگیرد.

وی افزود: اداره صنعت در روزهای بحرانی کمبود مرغ وارد عمل شد و با تنظیم و توزیع به موقع این کالای ضروری مشکل کمبود را حل و دسترسی به آن را راحت کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد عنوان کرد: در بحث کمبود مرغ در بازار با حمایت و کمک فرمانداری شهرستان و سایر ادارات مرتبط و با برگزاری جلسات متعدد  توانستیم مشکل را برطرف کنیم و مرغ از تولید تا عرضه نظارت شد تا جایی که هم اکنون مرغ به وفور با قیمت ۲۳ هزار تومان در فروشگاه‌های عرضه مرغ موجود است و در این زمینه آرامش در سطح شهرستان بروجرد مشاهده می‌شود.

وی بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات در روزهای اخیر توزیع روغن مصرفی و خانگی بود که با مشکلاتی در توزیع و فروش مواجه بودیم ولی با نظارت اداره صمت روزانه حدود ۳۷۰ تن توزیع روغن داریم که امیدواریم که روغن به دست مصرف کننده واقعی برسد چرا که یکی از مشکلات ما احتکار خانگی اقلام مصرفی است.

آزاد بخت در حوزه برنج تنظیم بازار نیز خاطر نشان کرد: به خاطر تنظیم بازار ۱۳۰ تن برنج تنظیم بازاری آماده توزیع است که هفته آینده با قیمت مصوب هر کیلو ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان در سطح شهرستان توزیع می‌شود.

وی با اشاره به قیمت متعادل برنج در سطح بازار تاکید کرد: برنجی که طی هفته آینده توزیع می‌شود قیمتی متعادل و حتی پایین‌تر از قیمت برنج در سطح بازار است، این برنج تنظیم بازار توسط فروشگاه‌های معتبر و عاملین پخش به زودی در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد ضمن این که برنج توزیع شده از کیفیت خوبی هم برخورد است.در طول عرضه و توزیع برنج تنظیم بازاری بازرسان ما حضور دارند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close