اخبار لرستانحوادث

گازگرفتگی موجب مرگ ۲ نفر در خرم آباد شد

روزهای بروجرد- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد گفت: نشت گاز منواکسید کربن در یک منزل مسکومی موجب مرگ ۲ نفراز اعضای خانواده شد.

 به گزارش ایرنا ، مهرداد فلاح روز شنبه به خبرنگاران  اعلام کرد: حوالی ساعت ۲۰  حمعه شب طی تماس تلفنی مرکز فوریت‌های پلیسی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر فوت ۲ تن از همشهریان در خیابان طوبی کوی جهادگران بلافاصله تیم عملیاتی از ایستگاه های شماره هفت و واحد امداد نجات ایستگاه شماره ۲ به محل حادثه اعزام شدند.

 وی افزود: طی بررسی های اولیه مشخص شد که متاسفانه این ۲ شهروند به علت استنشاق گاز منوکسید کربن جان خود را از دست داده اند که آتش نشانان پس از ایمن سازی منزل مسکونی پیکر افراد فوت شده را به آمبولانس سازمان آرامستان ها که در محل حضور داشت تحویل دادند. 

 وی از مردم تقاصا کرد: خطرات گاز منوکسید کربن را جدی بگیرند چرا که این گاز بدون رنگ و بو و بسیار خطرناک است ومتاسفانه سالانه تعداد زیادی از هموطنان عزیز را به کام مرگ می کشاند.

آمارها نشان می دهد از ابتدای فروردین تا پایان آذرماه امسال ۹۱ نفر به دلیل مسمومیت با گاز منواکسید کربن در کشور فوت کردند.

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “گازگرفتگی موجب مرگ ۲ نفر در خرم آباد شد”

  1. سلام و خسته نباشید ، یک خبر حادثه ای دیگه در مورد یکی از اهالی بروجرد که در اثر اشتباه پزشکی در یکی از بیمارستانهای معروف تهران(میلاد) در گذشته امروز از پربازدیترینهای اخبار ایسنا و …بوده
    لینک خبر https://www.isna.ir/news/99112417629/
    ماجرای تلخ درگذشت حاج احمد خاوری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close