اخبار بروجرداخبار لرستان

فعالیت ادارات لرستان با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود

روزهای بروجرد- مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: فعالیت ادارات و دستگاه‌های خدمات‌رسان این استان از شنبه ۲۷ دی ماه به مدت یک هفته با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

به گزارش ایرنا مهدی پازوکی در نشست شورای اطلاع رسانی استان اظهار داشت: با توجه به برودت هوا، مصرف بی رویه گاز و خارج شدن نیروگاههای برق از مدار، برخی از شهرها دچار خاموشی شده اند که در این راستا شب گذشته برای خرم‌آباد ۶۰ مگاوات خاموشی اعمال شد.

وی گفت: این در حالی است که لرستان جزو استان‌های سبز است و نباید خاموشی داشته باشد اما با وجود اعتراض نسبت به این امر، تابع دستورات کشوری هستیم.

وی اظهار داشت: تاخیر در آغاز فعالیت ادارات استان برای کاهش مصرف انرژی است و اداراتی که این دستورالعمل را رعایت نکنند با بررسی های ناظران، تذکر خواهند گرفت.

پازوکی گفت: پس از یک هفته طرح اجرای کاهش مصرف سوخت، گزارش عملکرد دستگاه اجرایی جمع بندی، همراهی آنها با این طرح و میزان کاهش سوخت مصرفی اعلام می شود.

وی اضافه کرد: همچنین ۲۹۵ میلیارد تومان از اعتبارات پروژه‌های نیمه تمام سیل سال ۹۸ به لرستان ابلاغ می‌شود که در صورت تخصیص، بازسازی و تکمیل تمام پل‌های آسیب دیده، تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close