اخبار لرستان

هشدار معاون سیاسی استانداری لرستان: در ۴۸ ساعت گذشته تعداد بستری های کرونایی افزایش داشته است

روزهای بروجرد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم در شرایط کنونی تأکید کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در حاشیه این جلسه با تشکر از مردم استان به واسطه رعایت دستورالعمل های بهداشتی، گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت وضعیت ۶ شهرستان در لرستان زرد و ۵ شهرستان دیگر در وضعیت آبی قرار دارند .

محمود ثمینی اظهار داشت: وضعیت آبی به منزله عادی انگاشتن شرایط نیست و مردم کما فی السابق نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام داشته باشند .

وی تصریح کرد: گزارش های واصله از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان حکایت از افزایش تعداد بستری های کرونایی طی ۴۸ ساعت گذشته دارد و متاسفانه این آمار از ۱۶۵ نفر به ۱۹۰ نفر رسیده است .

معاون استاندار لرستان یادآور شد: گمان می رود با اعلام وضعیت آبی برخی شهرهای استان، مردم دچار عادی انگاری در شرایط شده اند که از هم استانی ها می خواهیم فعالیت های روزمره خود را با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام دهند .

ثمینی خاطرنشان کرد: با توجه به قرار داشتن در ایام عزاداری حضرت فاطمه ( س )، مراسمات عزاداری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مطابق بادستورالعملهای صادره ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا انجام دهند تا از شرایط کنونی به سمت شرایط بدتر نرویم .

وی در پایان افزود: صدا و سیمای مرکز استان نسبت به پوشش کامل برنامه های مربوط به عزاداری و پخش آن اقدام نماید و هم استانی ها نیز حتی الامکان با پرهیز از حضور در تجمعات، از طریق تلویزیون عزاداری ها را مشاهده نمایند .

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close