اخبار بروجرد

پروژه تفریحی ورزشی المپیک زاگرس به زودی در بروجرد به بهره‌برداری می‌رسد

روزهای بروجرد- نماینده بروجرد در مجلس گفت: پروژه تفریحی ورزشی المپیک زاگرس به زودی در بروجرد تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

عباس گودرزی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: پروژه تفریحی ورزشی المپیک زاگرس در واقع شهر ورزشی مجهزی محسوب می‌شود که متشکل از سالن‌های بدنسازی ویژه آقایان و بانوان است که برای هر کدام سالن‌های مجهز و پیشرفته‍ای به صورت مجزا در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این ورزشگاه محلی برای تفریح و ورزش خانواده‌هاست که به زودی به بهره‌برداری می‌رسد و بعد از نابودی ویروس کرونا محل سالمی برای گذران اوقات فراغت جوانان و خانواده‌ها خواهد بود.

نماینده بروجرد در مجلس عنوان کرد: از مهمترین بخش‌های این ورزشگاه راه‌اندازی پارک آبی است که در هیچ کدام از ورزشگاه‌های سطح شهر این مورد نیست. پارک آبی ورزشگاه المپیک زاگرس با تمام مختصات خود از جمله استخر آب درمانی و فیزیوتراپی یک مجموعه بی‌نظیر در غرب کشور است که در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

وی با بیان اینکه این پروژه عظیم و بی نظیر با مشارکت بانک ملی آغاز شده و تاکنون روند مطلوبی داشته است بیان کرد: امیدواریم که با پایان بیماری کرونا و عبور از این شرایط شاهد بهره‌برداری از این پروژه بسیار ارزشمند باشیم تا مردم حتی خارج از شهرستان و استان‌های همجوار بتوانند از امکانات این مجموعه تفریحی ورزشی استفاده کنند.

گودرزی با بیان اینکه  میهمانان و گردشگران می‌توانند یک روز کامل خود را در این مجموعه سپری کنند گفت: مجموعه المپیک زاگرس مجموعه‌ای است که ظرفیت و سرانه ورزشی شهرستان  را تکمیل می‌کند و هم به لحاظ تفریحی فرصت بسیار مناسبی برای جذب توریست است و هم می‌تواند بیش از۱۰۰ شغل به صورت مستقیم برای جوانان بروجردی ایجاد کند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close