اخبار بروجرد

تردد خودروها در بروجرد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح همچنان ممنوع است

روزهای بروجرد- سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد گفت: باشگاه‌های بدنسازی فعالیت محدود داشته باشند.

احمد گودرزیان در جلسه ستاد مدیریت کرونا بروجرد اظهار کرد: با توجه به اینکه از وضعیت شهرستان نارنجی شده است از امروز گروه ۲ فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی تصریح کرد: تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در سطح شهر و ورود خودروهای غیر بومی همچنان ممنوع است و در صورت ورود ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد خاطرنشان کرد: تردد خودروهای غیربومی در سطح شهرستان در صورت بومی بودن فرد و سکونت داشتن در بروجرد بلامانع است.

گودرزیان اضافه کرد: براساس مصوبه ستاد مقابله با بیماری کرونا با توجه به اینکه شهرستان در وضعیت نارنجی است کارکنان دستگاه‌های اجرایی ضروری و خدمات‌رسان مانند مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، هلال احمر و مانند آن‌ها با دو سوم ظرفیت کارکنان فعالیت خواهند کرد.

وی بیان کرد: سایر دستگاه‌های اجرایی غیرضروری نیز با تشخیص مدیر مجموعه از ۵۰ درصد ظرفیت کارکنان در محل کار استفاده کنند و سایر کارکنان به صورت دورکاری یا نوبت‌دهی انجام فعالیت داشته باشند.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد ادامه داد: باشگاه‌های بدنسازی فعالیت محدود داشته باشند در حد ۱۰ نفر در هر تایم و به‌صورت انفرادی هم تمرین کنند در غیر اینصورت باشگاه متخلف پلمب می‌شود.

گورزیان عنوان کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها توسط مشاغل احتمال محدود کردن ساعت مشاغل تا ساعت ۱۸ وجود دارد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close