اخبار بروجردویژه ها

انتقاد شدید فاطمه مقصودی از وضعیت بهداشت و درمان لرستان: در بروجرد اکسیژن برای بیماران نداریم/ تعداد مرگ و میر ۳ تا ۴ برابر شده است

روزهای بروجرد-نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بهداشت و درمان استان لرستان، گفت: بهبود وضعیت بهداشت و درمان در همه استان ها باید در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد.

به گزارش خانه‌ملت، فاطمه مقصودی در نشست علنی یکشنبه، ۲۵ آبان ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: به داد وضعیت بهداشت استان لرستان به خصوص شهرستان بروجرد برسید، شهر من شهر پردردی است، نمی دانم با چه کسی حرف بزنم و به کجا بروم. هر کجا می روم لابی های قوی اجازه نمی دهند، بهداشت شهرم نابود شده است. تعدادی افراد ناکارآمد، نالایق و نامدیر وضعیت درمان مردم بروجرد را به بازی گرفته اند.

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز باید وضعیت بهداشت و درمان در همه استان ها در اولویت کاری قرار بگیرد و به عنوان یک اولویت توجه تمام مسئولان خصوصا وزارت بهداشت و درمان را معطوف به خودش کند.

وی خطاب به نمایندگان و مسئولان ادامه داد: بیماران بیمارستان آیت الله بروجردی نیازمند کمک های شما هستند، آن جا مدیریت و دلسوزی نیست، اکسیژن بسیار کم به بیماران می رسد حتی آب معدنی هم برای بیماران نداریم، کشتار و قتل عام لحظه به لحظه و روز به روز افزایش پیدا می کند.

مقصودی ضمن انتقاد از کمبود امکانات در بیمارستان های حوزه انتخابیه خود، تصریح کرد: تعداد بیماران ۴ برابر و تعداد فوتی های ناشی از ابتلا به کرونا ۳ الی ۴ برابر شده است. نبود تجهیزات، امکانات، کمبود پرسنل، کمبود متخصص عفونی، کمبود نیروی خدماتی، کمبود پرستار را به کجا و به چه کسی باید بگوییم.

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “انتقاد شدید فاطمه مقصودی از وضعیت بهداشت و درمان لرستان: در بروجرد اکسیژن برای بیماران نداریم/ تعداد مرگ و میر ۳ تا ۴ برابر شده است”

  1. با سلام وقتی امام جمعه محبوبمان بیماری کرونا را با عنبر نساری درمان می کند جای نگرانی وجود ندارد اصلا ما دانشگاه علوم پزشکی نمی خواهیم وقتی به همین راحتی می توان بر بیماریها غلبه کرد وکرونا و امثال کرونا را شکست داد وما را بی نیاز از مراجعه به بیمارستانها ومراکز درمانی کرد دیگر چه نیازی به خرج منابع کشور است ؟ اصولا دانشگاه علوم پزشکی هزینه دارد جا ومکان نیاز دارد پزشک وپرسنل درمانی و آموزشی می خواهد.عقل حکم می کند که ما عمر ومنابعمان را بیهوده در این راه صرف نکنیم با تقدیم احترام .پزشکی که متا سفانه عمر وزندگی خود را در این مسیر از دست داده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close