اخبار بروجرد

عملیات اجرایی پروژه «زیرگذر پادگان مهندسی بروجرد» آغاز شد

روزهای بروجرد- معاون فرماندار بروجرد گفت: عملیات اجرایی پروژه زیرگذر پادگان مهندسی بروجرد بعد از گذشت سال‌ها آغاز و ظرف سه هفته فاز نخست آن به بهره‌برداری می‌رسد.

مسعود فلاح اظهار داشت: پروژه زیر گذر پادگان مهندسی شهرستان بروجرد مدت زیادی بود که به حال خود رها شده بود که ضرورت داشت یک تصمیم قاطع و نهایی برای وضعیت این پروژه گرفته می‌شد و اکنون خرسندیم که بالاخره بعد از سال‌ها پیگیری وارد فاز اجرایی شده است.

به گزارش تسنیم وی با بیان اینکه ظرف سه هفته آینده عملیات حفاری و بهره‌برداری فاز یک پروژه زیر گذر پادگان مهندسی به اتمام می‌رسد افزود: در بازدیدی که معاون راهداری استان به اتفاق مدیر راهداری شهرستان، رئیس اداره گاز، پیمانکار و مشاوران از این پروژه داشتند، قرار براین شد که شرکت‌های زیر ساخت تا پایان امسال کار فید نوری را تمام کرده و کارهای حاشیه‌ای و جابجایی کابل‌های برق و جابجایی بخشی از  دیوار پادگان مهندسی را انجام دهند.

معاون عمران فرماندار بروجرد عنوان کرد: بخش‌هایی از جاده، راه انحرافی زیرسازی و ظرف چند روز آینده نیز آسفالت شده و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: تمهیدات  و بستر لازم برای بهره‌برداری در نظر گرفته شده و آمادگی کامل را داریم تا کار حفاری شروع و پروژه به سرانجام برسد.این پروژه حساسیت‌های خود را دارد و چون راه اصلی و ترانزیت محسوب می‌شود باید تمام نکات را در نظر گرفت و ظرافت‌های مورد نظر را نیز فراموش نکرد ضمن اینکه حفاری فاز یک توسط نیروهای خدوم ارتش انجام می‌شود. 

فلاح تاکید کرد: بعد از شروع کار حفاری از سمت پادگان به سمت جاده خرم‌آباد کار خاک برداری شروع می‌شود و تمام تلاش ما این است که در کنار همه عزیزان ظرف سه هفته پروژه به بهره‌برداری برسد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close