اخبار بروجرد

۲۰ واحد تولیدی در بروجرد به تملک بانک‌ها درآمده‌اند

روزهای بروجرد- معاون برنامه‌ریزی، توسعه و هماهنگی اقتصادی فرمانداری بروجرد گفت: ۲۰ واحد تولیدی در شهرستان به تملک بانک‌ها درآمده‌اند.

احمد گودرزیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال گذشته ۲۰ واحد تولیدی راکد در بروجرد احیا شدند و زمینه اشتغال ۳۵۰ نفر مهیا شده است.

وی تصریح کرد: کلنگ‌زنی کارخانه فروسیلیس و احیای شهرک صنعتی شماره دو بروجرد اولین اقدام در راستای احیاء و تقویت صنعت این شهرستان بود.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه و هماهنگی اقتصادی فرمانداری بروجرد خاطرنشان کرد: کارخانه خودروسازی عظیم خودرو که غیرفعال شده بود مجدد فعالیت خود را آغاز کرده است.

گودرزیان اضافه کرد: برنامه برای آینده ایجاد ۲۰۰۰ فرصت شغلی است که با یک فرد و یک اداره محقق نخواهد شد و این امر با کمک کلیه مسئولین محقق خواهد شد.

وی بیان کرد: ۲۰ واحد تولیدی در بروجرد به تملک بانک‌ها درآمده‌اند که باید کمک شود این واحد از تملک بانک‌ها خارج و به چرخه تولید بازگردند.

معاون فرماندار بروجرد با بیان اینکه آمار دقیق از بیکاران شهرستان در دست نیست، افزود: به طور تقریبی ۱۲ هزار بیکار در بروجرد وجود دارد که برای اشتغال آنها باید برنامه‌ریزی صورت گیرد.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close