اخبار بروجردحوادث

پیدا شدن جسد دختر ۶ ساله در گونی/ علت: تصادف

روزهای بروجرد- معاون اجتماعی فرماند انتظامی لرستان جزئیات کشف جسد دختر بچه بروجردی را در داخل گونی تشریح کرد.

به گزارش ایلنا رضا شیراوژن گفت: رضا شیراوژن پیرامون خبر  فوت یک دختر بچه ۶ ساله بروجردی که در چند روز اخیر در فضای مجازی منتشر شده بود، به تشریح ماجرا پرداخت و اظهار داشت: برحسب اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر اینکه جسد یک دختر بچه ۶ ساله در یکی از محله‌های بروجرد پیدا شده است، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس بروجرد قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد فوت این دختر بچه ۶ ساله بر اثر تصادف بوده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان گفت: با هماهنگی مقام قضایی، پلیس در سریع‌ترین زمان ممکن با اشراف اطلاعاتی نسبت به شناسایی عاملان تصادف و توقیف خودروی آنان اقدام کرد.

وی افزود: راننده خودرویی که با دختر بچه ۶ ساله تصادف کرده بود به همراه پسر ۱۸ ساله‌اش دستگیر شدند و پسر صاحب خودرو اعتراف کرد که پدرش با خودرو متوفی را زیر گرفته و فوت این دختر بر اثر تصادف بوده است.

شیراوژن گفت: تحقیقات و بررسی‌های پلیس نیز مشخص می‌کند که دختر بچه پس از خروج از منزل توسط یک خودرو زیر گرفته شده و فوت می‌کند اما متاسفانه راننده خودرو در اقدامی عجیب جسد او را داخل یک گونی گذاشته و در مقابل منزل دختر بچه رها می‌کند که این موضوع باعث بروز گمانه‌زنی‌ها شده بود.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی لرستان گفت: متاسفانه در پی بروز این حادثه شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده و باعث تشویش اذهان عمومی شده است که پلیس ضمن هشدار به هرگونه جوسازی، با منتشر‌کنندگان این اخبار برخورد می‌کند.

شایان ذکر است در پی فوت این دختر بچه ۶ ساله بروجردی و پیدا شدن جسد وی شایعاتی در فضای مجازی در مورد وقوع یک قتل فجیع منتشر شده بود که با بررسی پلیس و مشخص شدن واقعیت ماجرا مشخص شدن هیچ کدام از این شایعات صحت ندارد.

تگ ها

مقالات مشابه

1 thought on “پیدا شدن جسد دختر ۶ ساله در گونی/ علت: تصادف”

  1. سلام خسته نباشید بانک ملت پوله سهامه عدالته مردم را واریز کنید………..مردم گرفتارند پول ندارن بیکارند خودتونو بزارید جای مردم که بعید میدونم شما با این همه وام و رشوه که می گیرید واسه مردم کاری انجام بدید……… خاک برسرتون که پوله حرام به خورده زنو بچتون میدید و ترسی از خدا ندارید واگذار تون میکنیم به روزه قیامت با تشکر کارگره گرفتار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close