اخبار بروجرد

فاطمه مقصودی: بی آبی و حمل و نقل محصولات کشاورزی، دغدغه روستانشینان بروجرد

روزهای بروجرد- نماینده بروجرد در مجلس گفت:درحال حاضر فصل کاشت محصول است و در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان حمل و نقل محصولات کشاورزی به سختی انجام می شود.

فاطمه مقصودی در گفت‌وگو با خانه ملت با بیان اینکه مجلس هرگز تعطیلی ندارد،گفت: به روستاهای مناطق حوزه انتخابیه سرکشی کرده و مسائل مشکلات مردم، کارخانه ها ،شهرک ها و شهرک‌های صنعتی را رسیدگی می‌کنیم.

وی ادامه داد: دیدارهای مردمی با مردم برگزار می شود ،مشکلات و مسائل مردم و حرف های مردم را می شنویم و تا جایی که بتوانیم در جهت رفع مشکلات مردم تلاش می کنیم.

مقصودی افزود: هفته ای که برای سرکشی به حوزه انتخابیه می رویم؛  از زمانی که  به حوزه انتخابیه می رسیم از ۷ صبح گاهی تا پاسی از شب با مردم سروکار داریم در روستاها، در دفاتر و در حوزه انتخابیه با مردم و مشکلات آنها روبرو و آشنا می شویم و مشکلات آنها را گوش می دهیم.

نماینده بروجرد درمجلس شورای اسلامی مطرح کرد: مسئله آب  یک مسئله کلیدی در حوزه انتخابیه است و مسائل مربوط به تخصیص در حوزه راه و راه‌های روستایی مطرح شد، حوزه مربوط به آبرسانی به مناطق روستایی که از این امکان برخوردار نیستند و مسائل و مشکلات دیگر حوزه‌های انتخابیه مطرح  می شود.

مقصودی با بیان اینکه مجلس موضوع معیشت مردم را باید در رأس مسائل اقتصادی مورد توجه قرار دهد، ادامه داد:مشکلات عمده روستاها مشکل آب است و مشکلات آب زراعی و آب آشامیدنی،از آنجا که در منطقه سد وجود ندارد،اغلب روستاها مشکلات آب آشامیدنی و آب زراعی دارند.

این نماینده در مجلس یازدهم با بیان اینکه جاده ها و راه ها مشکل دیگر روستاها است، مطرح کرد: با توجه به سیل سال گذشته در منطقه ما ،جاده های مواصلاتی را از بین رفته و پل های ارتباطی را تخریب شده است. رودخانه ها را شسته و رودخانه های منطقه نیاز به لایروبی دارند، همچنین بازسازی پل ها و جاده ها باید در اولویت باشد.

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات حمل و نقل محصولات کشاورزی،تصریح کرد: درحال حاضر فصل کاشت محصول است و برای حمل و نقل محصولات کشاورزی در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان مشکلاتی وجود دارد و حمل و نقل محصولات کشاورزی به سختی انجام می شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقتصاد روستاها، تصریح کرد: مشکلات اقتصادی در روستا بسیار زیاد است؛ درحوزه انتخابیه بنده و منطقه لرستان محدودیت‌های وجود دارد و در واقع مناطق محروم زیاد دارد و جوانان روستا مشکلات اشتغال دارند که این موضوعات در دیدارها و سرکشی به روستاها مطرح می شود و امیدواریم در مجلس با مطرح کردن این موضوعات در رفع نیازهای مردم حوزه انتخابیه میسر باشیم. 

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close