اخبار ایران

اعلام جزییات نحوه فروش سهام عدالت/ الزام داشتن کد بورسی برای فروش/ فروش سهام عدالت بدترین تصمیم است

روزهای بروجرد- سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: تمام مشمولان سهام عدالت برای فروش سهام خود باید کد بورسی داشته باشند.

حسین فهیمی در گفت‌وگو با ایلنا درباره تاریخ امکان فروش سهام عدالت اظهار داشت: همانطور که رییس جمهوری در جلسه هیات دولت اعلام کرد، آخرین تصمیمی گرفته شد این است که دارندگان سهام عدالت تا پایان خرداد ماه امکان فروش ۳۰ درصد از سهام خود رادارند.

وی با تاکید بر اینکه توصیه جدی ما به مشمولان سهام عدالت عدم فروش این سهام استف ادامه داد: مردم توجه داشته باشند که این امکان برای فروش ۳۰ درصد از سهام یک تصمیم برای تسهیل فروش است و نه تشویق برای فروش سهام عدالت.        

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت اظهار داشت: برای فروش سهام عدالت فقط یک امکانی را ایجاد کردیم که افراد حق انتخاب برای مدیریت سهام خود را داشته باشند و قصدمان تشویق و راهنمایی افراد برای فروش نیست.

فهیمی افزود: تاکیدمان بر این است که مشمولان فقط در صورت نیاز ضروری دست به فروش سهام خود بزنند در غیر این صورت مطمئن باشند این سهام در آینده سودده‌تر خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به سبد دارایی‌های سهام عدالت، همچنان تاکید می‌کنیم که سهام عدالت دارای حفظ ارزش برای بلندمدت است و هر روزی که نگهداری شود ارزش آن بالاتر می‌رود.  

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت یک دارایی بسیار مطمئن است برای حفظ ارزش پول است، گفت: تجربه چند سال گذشته در بورس نشان داده که شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت توانایی حفظ ارزش پول را دارند.  

وی تاکید کرد: فروش سهام عدالت بدترین تصمیم است.

فهیمی درباره جزییات نحوه فروش سهام عدالت در پایان خردادماه گفت: در حال حاضر آنچه که امکان پذیر است انتخاب روش مستقیم و غیرمستقیم برای مدیریت سهام عدالت است و دارندگان تا هشتم خرداد ماه وقت انتخاب روش نحوه مدیریت سهام خود را دارند.   

وی افزود: مردم باید نسبت به اصلاح دو مشخصه و به روز رسانی آن اقدام کنند که این دو شماره تلفن همراه و شماره شبا است. بعد ازطی این مراحل بلافاصله آگهی نحوه مراجعه به کارگزاری و مراجعه به بانک‌ها برای فروش اعلامی می‌شود.

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت تاکید کرد: تمام مشمولان سهام عدالت برای فروش سهام خود  باید کد بورسی داشته باشند.  

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close