اخبار بروجرد

سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود

روزهای بروجرد- نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود، گفت: دولت باید با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه اقشار ضعیفی که از دریافت سهام عدالت محروم مانده‌اند را شناسایی و آنها را تحت پوشش قرار دهد تا عدالت در توزیع ثروت محقق شود.

به گزارش خانه ملت، عباس گودرزیدر نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت روز معلم و کارگر گفت: از آنجایی که عده‌ای از اقشار آسیب پذیر از دریافت سهام عدالت محروم شده‌اند نگرانی جدیدی برای برخورداری این افراد از سود سهام عدالت ایجاد شده است.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهام عدالت نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود، افزود: دولت باید با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه اقشار ضعیفی که از دریافت سهام عدالت محروم مانده‌اند را شناسایی و آنها را تحت پوشش قرار دهد تا عدالت در توزیع ثروت محقق شود.

وی با انتقاد از مکانیزم پرداخت یارانه اظهار کرد: برخی از خانواده های آسیب پذیر بر اساس دلایل متعدد از دریافت یارانه محروم شده‌اند و به تبع این موضوع بسته حمایتی و کمک هزینه نیز به آنها پرداخت نمی‌شود، دولت هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی کند.

تگ ها

مقالات مشابه

Close