اخبار بروجردویژه ها

آغاز اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی در بروجرد

روزهای بروجرد- معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا طرح محدودیت های ترافیکی در سطح معابر این شهرستان آغاز شد.

عبدالرحیم رحیمی در گفت و گو با ایرنا  افزود: محدودیتهای ترافیکی در سطح شهر در راستای پیشگیری و مقابله هر چه بیشتر با ویروس کرونا و خانه نشین کردن همشهریان در قالب زوج و فرد کردن تردد خودروها صورت گرفته  است.

وی بیان کرد: اجرای طرح زوج و فرد تشدید خواهد شد و بر این اساس امروز فقط پلاکهای زوج (پلاکهایی که رقم آخر سمت راست انها زوج باشد) حق تردد در سطح شهر را دارند و در صورت تردد خودروهای پلاک های فرد با جرایم سنگین و انتقال به پارکینگ مواجه خواهند شد.

رحیمی اضافه کرد: برای اجرای قاطعانه این طرح علاوه بر ماموران پلیس راهور، دوربین های کنترل و پایش که در ۱۶ نقطه از میادین و معابر مختلف شهر نصب شده اند تردد خودروها را به دقت رصد خواهند کرد و جرایم متخفان را ثبت می کنند.

فرماندار بروجرد ادامه داد: لازم به ذکر است که اجرای طرح در تمام روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته و از درب منزل کنترل می شود و بر این اساس از بامداد دوشنبه تا ساعت ۲۴ فقط پلاکهای زوج حق خروج و تردد در سطح شهر را خواهند داشت.

وی تاکید کرد: هر اقدام و دستورالعملی با هدف حفظ سلامتی شهروندان اجرا می شود و از همه شهروندان خواستاریم تا این روزها در منزل بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

وی اظهار داشت: ورودی و خروجی ها در شهرستان به شدت کنترل می شود و هدف این است که مردم در خانه بمانند و از ترددهای غیر ضروری جدا خودداری کنند، زیرا طرح تشدید کنترل در مبادی ورودی همچنان ادامه دارد.

فرماندار بروجرد بیان کرد: این طرح‌ها با هدف کاهش تردد در سطح شهر اجرا می شود و در صورتی که خودرویی تخلف کند برخورد قاطع می شود

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مطلب هم پیشنهاد میشود

Close
Close