اخبار بروجرد

آماده باش تیم های بهداشتی بروجرد برای مقابله با ویروس کرونا/ یک نفر مشکوک به کرونا در بخش ایزوله بیمارستان آیت الله بروجردی

روزهای بروجرد- رییس شکبه بهداشت و درمان بروجرد گفت: همه تیم‎های بهداشتی و درمانی در این شهرستان به حالت آماده باش هستند و از مردم درخواست می‎شود با رعایت بهداشت فردی و پرهیز از حضور در اماکن شلوغ در راستای پیشگیری از این بیماری اقدام کنند.

دکتر محمد کاکاوند در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فردی چند روز در قم اقامت داشته با علایم بیماری  سرماخوردگی وارد بروجرد شده و در بیمارستان آیت الله بروجردی بستری شده است.

وی اظهارداشت: برای بررسی علایم سرماخوردگی این فرد بستری شده آزمایشات و نمونه گیری های لازم انجام و تا مشخص شدن نتیجه ازمایش بستری خواهد بود. 

رییس شبکه بهداشت و درمان بروجرد بیان کرد: این فرد بیمار با رعایت و حفاظت اصول فردی در اتاق ایزوله مخصوص بستری و تحت مراقبت ویژه قرار دارد.

دکتر کاکاوند تاکید کرد: فرد بیمار تا مشخص شدن جواب آزمایشها بستری خواهد شد.

وی ادامه داد: هر گونه خبر دیگر در زمینه ویروس کرونا در بروجرد شایعه بوده و جای هیچگونه نگرانی نیست.

رییس شبکه بهداشت و درمان بروجرد اظهار داشت چهار شرکت تولیدی در کشور روزانه یک میلیون  و ۵۰۰ هزار عدد ماسک تولید و توزیع می کنند و در بروجرد به همه داروخانه ها اعلام شده نسبت به تامین ماسک مورد نیاز مردم اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا با قوت یافتن رسیدن ویروس کرونا در بروجرد موجی از نگرانی در بین مردم ایجاد و داروخانه ها به دلیل  تقاضای فراوان ماسک از سوی مردم با کمبود ماسک روبه رو شدند

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close