اخبار لرستان

۲ باند قاچاق سلاح در لرستان منهدم شد/ کشف ۱۴۰ قبضه اسلحه

روزهای بروجرد- دادستان خرم‌آباد از انهدام دو باند قاچاق سلاح و مهمات در لرستان به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) و کشف ۱۴۰ قبضه اسلحه شورشی و شکاری خبر داد.

به گزارش مهر، سعید رازانی در گفتگو با رسانه ها با اشاره به اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) پس از انجام یکسری کارهای اطلاعاتی گسترده موفق شدند در ظرف دو ماه گذشته دو باند قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی و از این دو باند ۱۴۰ قبضه سلاح را کشف کنند، اظهار داشت: در این رابطه ۵ نفر هم دستگیر و سه دستگاه ماشین توقیف شده است.

وی با بیان اینکه این محموله های سلاح برای مقصد خاص و استان های خاصی بوده است، تصریح کرد: سلاح های کشف شده از نوع شورشی و شکاری بوده که برای ناآرامی ها ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد.

دادستان مرکز لرستان با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی با اینگونه افراد برخورد قاطعی خواهد داشت و مجازات های سنگین بین ۱۰ تا ۱۵ سال حبس را اعمال می کند، افزود: برای باند نخست قاچاق سلاح مجازات بسیار سنگینی تعیین شد و برای باند فعلی هم که ۶۲ قبضه سلاح از آن ها کشف شده، مجازات سنگینی اعمال می شود.

رازانی با اشاره به اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) با هوشیاری کامل اینگونه افعال را تحت نظر و کنترل دارند، گفت: به این افراد هشدار می دهیم دست از اعمال خود بردارند وگرنه در دام سربازان گمنام امام زمان(عج) گرفتار می شوند و مجازات های سنگینی را باید تحمل کنند.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close