اخبار لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی: مرکز لرستان اورژانس «به درد بخوری» ندارد/ایجاد مشکل در زمان بحران

روزهای بروجرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به فضای نامطلوب اورژانس بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد، گفت: به طور کلی مرکز لرستان اورژانس «به درد بخوری» ندارد.

به گزارش مهر، محمدرضا نیکبخت در ستاد مدیریت بحران لرستان در سخنانی با اشاره به اورژانس بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد، اظهار داشت: اورژانس این بیمارستان مشکلات زیادی دارد و در هنگام بحران اولین نقطه ای که «گیر بیافتد» خود اورژانس است.

وی با تاکید بر اینکه به طور کلی لرستان بخش اورژانسی که در موقع بحران بتواند کمک کند ندارد، افزود: مرکز این استان اورژانس «به درد بخوری» ندارد و فضای اورژانس بیمارستان شهید رحیمی در بد وضعیتی قرار دارد و اولین نقطه ای که در هنگام بحران «گیر بی افتد» خود اورژانس است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه نقشه خوبی برای اورژانس تهیه شده است، گفت: در این راستا ستاد مدیریت بحران مساعدتی کند تا این معضل مهم در استان برطرف شود.

نیکبخت، تصریح کرد: هر جایی که اتفاقی رخ دهد، مرکز استان باید پاسخگو باشد، به خصوص اورژانس بیمارستان مرکز استان باید فضای مطلوبی داشته باشد، واقعا امکان خدمت در این فضا وجود ندارد.

وی، گفت: این اورژانس در هیچ بحرانی جوابگو نخواهد بود.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close