اخبار بروجرد

در سکوت مسئولان و نمایندگان بروجرد؛ مرکز جامع سرطان بروجرد به استان همدان منتقل شد!+تکذیب علوم پزشکی لرستان

روزهای بروجرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: با پیگیری های فراوان مرکز جامع سرطان بروجرد و کنگاور به ملایر و کبودرآهنگ منتقل شد و عملیات ساخت آنها در حال انجام است.

حیدری مقدم بیان کرد: در چندسال گذشته ۳ مرکز جامع سرطان غرب کشور در همدان، بروجرد و کنگاور کلید خورد که با پیگیری های فراوان مرکز جامع سرطان بروجرد و کنگاور به ملایر و کبودرآهنگ منتقل شد و عملیات ساخت آنها در حال انجام است.

نمایندگان و فرماندار بروجرد و رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان توضیح دهند چرا مرکزی که به نام بروجرد مجوز ساخت گرفته و قرار بوده در بروجرد به بهره برداری برسد سر از دیگر استان ها درآورده است؟

تکمیلی:

واکنش معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان به اظهارات رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان: انتقال مرکز جامع سرطان بروجرد به ملایر تکذیب می شود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان انتقال مرکز جامع سرطان بروجرد به استانی دیگر را تکذیب کرد.

به گزارش یافته، در پی انتشار خبری مبنی بر انتقال مرکز جامع سرطان بروجرد به استانی دیگر، دكتر عباس پزشكي ضمن تکذیب این اخبار اظهار داشت: مرکز غربال‌گری سرطان در بروجرد آماده است و دستگاه ماموگرافی هم برای استقرار در این مرکز اختصاص داده شده است

وی ادامه داد: با وجود اساتید اونکولوژی و بخش سرطان‌شناسی، واحد پرتودرمانی این مرکز در بروجرد افتتاح خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان تأکید کرد: انتقال این مرکز به استان دیگر موضوعیت ندارد و این مرکز چیزی نیست که بشود به استان دیگر منتقل شود.

پ.ن: با این وجود مشخص نیست منظور رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان مبنی بر انتقال این مرکز از بروجرد به ملایر چیست و چرا چنین چیزی را که مسئولان استان لرستان تکذیب می کنند را اعلام کرده است؟!

تگ ها

مقالات مشابه

2 thoughts on “در سکوت مسئولان و نمایندگان بروجرد؛ مرکز جامع سرطان بروجرد به استان همدان منتقل شد!+تکذیب علوم پزشکی لرستان”

  1. آقای بروجردی که کاری نکردن انتظاریم نداریم از ایشون اگر قرار بود کاری کنند در ۲۰سال گذشته میدیدیم
    آقای گودرزی پاسخگو باشند چرا????
    فقط مشکل بروجرد سد آبسرده و سد شهید بروجردیه?

  2. معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان در ۳ دی۹۶ (خبرگزاری ایسنا) خبر از افتتاح مراکز جامع غرباگری در لرستان داده بود. بعدا ۱۳۷ مرکز در کل کشور به بهره برداری رسید که هیچکدام از این مراکز در لرستان نبود. عملکرد ضعیف دانشگاه علوم پزشکی لرستان، نبود نماینده دلسوز در بروجرد، خواب بودن مدیران ارشد وزارت بهداشت و توسعه ظالمانه دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خسارت محض به کشورو موجب ناامیدی شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close