اخبار بروجرد

بروجردی: پزشک مدرکی به درد ما نمی‎خورد

روزهای بروجرد- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان آیت ‎الله العظمی بروجردی ظرفیت آموزشی شدن را دارد.

به گزارش ایسنا، علاءالدین بروجردی در مراسم افتتاح بخش ‎ های جراحی، اتاق عمل و icu جراحی بیمارستان آیت‎الله العظمی بروجردی، اظهار کرد: برخورد پزشکان با بیماران باید با گشاده ‎ روی باشد.

وی تصریح کرد: بیمارستان آیت ‎ الله العظمی بروجردی در شهرستان بروجرد این ظرفیت را دارد که آموزشی شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: پزشک با سواد می ‎ خواهیم و پزشک مدرکی به درد ما نمی ‎ خورد.

بروجردی اضافه کرد: هزار جوان ما در کشورهای دیگر تحصیل می ‎ کنند و به ایران بر می ‎ گردند؛ باید این ظرفیت ایجاد شود تا با استاندارهای سخت ‎ گیرانه ما آموزش ببینند.

وی بیان کرد: اساتید مجربی در کشور وجود دارد که می ‎ توان افراد را آموزش داد، تربیت و اعزام کرد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: در بخش اقتصادی تولیدی موفق است که صادارت انجام دهد.

تگ ها

مقالات مشابه

2 thoughts on “بروجردی: پزشک مدرکی به درد ما نمی‎خورد”

  1. آقای بروجردی، بر اساس سند راهبرد جغرافیایی توسعه آموزش عالی پزشکی، شهرهای با جمعیت بیش از ۱۵۰ هزار نفر با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی استان و موافقت وزارت بهداشت باید دارای دانشکده پزشکی بشوند.
    در حالی که جنابعالی عضو هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی لرستان بودید هیچ قدمی برای تاسیس دانشکده پزشکی در بروجرد بر نداشتید. هم اکنون بیش از ۸۰ دانشگاه و دانشکده پزشکی در کشور تاسیس شده در صورتی که بروجرد بزرگترین شهری است که با شبکه بهداشت و درمان اداره می شود. واقعا چگونه در برابر پیشگاه خداوند متعال پاسخگوی این تبعیض ها خواهید بود؟!

  2. جناب بروجردی: حالا که معاون محترم آموزشی وزارت بهداشت، دکتر باقر لاریجانی از بستگان شماست، محض رضای خداوند طبق قانون راهبرد سلامت کشور ، برای تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در بروجرد قدمی بردارید! بلکه خداوند متعال از تقصیرات شما بگذرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close