اخبار بروجرد

امام جمعه بروجرد: آمریکا و اسرائیل راهی برای فرار ندارند

روزهای بروجرد- امام جمعه بروجرد گفت: مقاومت اسلامی در منطقه استکبار جهانی را متزلزل کرده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: امروز به برکت مقاومت اسلامی آمریکا و اسرائیل و همدستانش در منطقه زمین گیر شده اند و راهی برای فرار ندارند.

وی اظهار داشت: اقدامات خصمانه دشمنان در منطقه هر روز با شکست روبرو می‌شود و جهانیان به خوبی به قدرت نفوذ ناپذیر مقاومت اسلامی در منطقه پی برده اند و با مدرن ترین سلاح و تجهیزات توان مقابل با مقاومت اسلامی را ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بیان کرد: موضع گیری قاطع مقام معظم رهبری در برابر دشمنان مخصوصاً امریکا و اسرائیل آنان را در مقابل چشم جهانیان تحقیر کرده است.

وی اضافه کرد: بازتاب مقاومت اسلامی ایران در جهان این است که آمریکا در ابتدا برای مذاکره با ایران ۱۲ شرط داشت ولی مقاومت ملت باعث شد که مذاکره بدون پیش شرط را مطرح کند که این نیز با شکست روبرو شد.

وی با اشاره به اینکه مقاومت در برابر دشمنان دستور قرآن کریم و سیره اهل البیت (ع) است، ادامه داد: مقاومت به معنی جنگ طلبی نیست و کسانی که مقاومت را به جنگ افروزی تعبیر می کنند ترسو هستند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به فرا رسیدن هفته قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه و رئیس این قوه به جد با مسائل فساد مالی دانه درشت ها مقابله می کند و این از مطالبات مردم و رهبری است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی افزود: مردم ایران خواستار مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی و اختلاس و رانت خواری هستند و از دستگاه قضا تقاضا دارند تا با فساد به صورت جدی و عملی مبارزه کند.

وی بیان کرد: دشمنان با ترویج مواد مخدر قصد دارند جوانان را نا کارامد کنند و همه وظیفه داریم تا با مواد مخدر این آفت خانمان سوز مبارزه کنیم.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی بیشترین شهید را در منطقه در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده و این نشانه عزم جدی ایران برای مبارزه با این دسته از جرایم است، اگر دیگر کشورها نیز به اندازه ایران مبارزه می کردند امروز قاچاق مواد مخدر وضعیت دیگری داشت.

امام جمعه بروجرد با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و افزایش مصرف آب و برق گفت: در این فصل باید در حد نیاز مصرف کنیم تا دیگر هموطنان نیز دچار قعطی آب و برق نشوند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی افزود: مصرف بی رویه آب و برق اسراف است و نباید با این کار دیگران را از مصرف محروم کنیم.

تگ ها

مقالات مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Close